Молотоff

Гасла протесту:
Свята людина-єдиний дійсний революціонер у цьому світі. О. Шмеман
Революцію задумують романтики, здійснюють фанатики, а користуються її плодами негідники. Т. Карлейль
Нудьга контрреволюційна. Гасло 1968 року, Франція
Суспільство має право на опір державі. Д. Локк
Народи відновляються лише в боротьбі. Джузеппе Мацзіні
Свобода одного закінчується там, де починається свобода іншого. М.Бакунін
Людина приречена бути вільною Жан-Поль Сартр
Ті, хто роблять революцію наполовину, риють собі могилу. Сен-Жюст
Навчання є щонайпершим боргом революціонера. Кім Ір Сен
Найбільше гнітять того, хто найменше вимагає. Д.Донцов
A+ A A-

Чекізм як ідеологія або чому я не хочу назад

108057_1.jpg

Колись, коли я була зовсім маленька, я бачила Росію сильною і вільною країною.

Я була впевнена, що всі політики чесні, що люди можуть діяти за законами моралі, а кожен, хто хоче висловитися - зможе висловитися в будь-якій формі і на будь-яку тему.

Тепер, проживаючи в іншій країні і спрямувавши свої сили на відстоювання її цілісності, я розумію якою була наївна. Виявляється, немає тих свобод, немає адекватних людських прав і після сказаних тобою слів, як на площі, так і сидячи за монітором у себе вдома, ти можеш отримати покарання.

Ось наприклад ти не вважаєш Крим «нашим», тобто російським - глава СК Бистрикін чудово попрацював над цим питанням і відтепер ти будеш вважатися екстремістом і можеш бути навіть судимий.

У Росії є два головні вороги: екстремізм і тероризм. Каральний орган особливо любить перекручуватися в цих напрямках. Наприклад, стаття 282 («Збудження ненависті або ворожнечі, а також приниження людської гідності»). Нею можна «обізвати» майже кожну твою дію, що виявиться не до вподоби органам. Щоправда, звинувачення, в більшості, потім з легкістю розвалюються, але ти залишаєшся підозрюваним, а це означає, що з такою ж легкістю можеш опинитися в списку громадян із заблокованими рахунками по всій країні.

Іван Ільїн, російський філософ казав: «Ми покликані творити своє і по-своєму, російське по-російськи». «Росія - для російських [«русских» - прим. ред.] і по-російськи» - Олександр III, імператор. «Велич, могутність і багатство держави полягає в розмноженні російського народу» - Ломоносов М. В.

Зараз так не можна казати і думати... адже чекіст Путін ще в 2003 році на прямій лінії ясно і чітко сказав: «Той, хто говорить «Росія для росіян» - просто «примурки» або провокатори. «І додав про важливість реакції прокуратури на прояви подібного роду. Звідти і пішли наші цікаві статті.

А тепер розглянемо дещо зовсім нове і вже дуже потрібне для обмеження свобод.

Володимир Володимирович минулого тижня підписав закон про «антисоціальну поведінку». Такою буде вважатися поведінка, що порушує загальноприйняті норми і моралі. Виходить, правоохоронці зможуть збирати дані про людей, ще ні в чому не винних, але схильних до чогось «сумнівного».

Тепер став уже «улюбленим» для хоч трохи мислячих громадян Росії «пакет Ярової». Сама Ярова каже, що ця ініціатива зовсім не обмежує свободи.

Невеликий екскурс: пакет законів від депутата Єдиної Росії вводить довічне ув'язнення за міжнародний тероризм, кримінальну відповідальність за тероризм з 14 років, а також зобов'язання операторів зв'язку, месенджерів і соцмереж зберігати всю інформацію про зміст розмов і листування користувачів.

Той же пунктик про «неінформування» - хіба це не вирощування чекізму? Ще трохи і, напевно, з'явиться поняття «ворог народу» або щось подібне...

Здавалося б, звичайного громадянина, який сидить під телевізором із чашкою чаю або, на жаль, пляшкою пива, ці закони не досягнуть, але вже зараз стільникові оператори напророчили підвищення тарифів на 300%. Все тому, що ваші дані доведеться зберігати досить тривалий час.

Ось вона - ідеологія «русского мира», ось розкол суспільства і розпалювання ненависті до опозиції, ось майбутня ізоляція і стеження за кожною твоєю дією. Демократичний уряд і «добрий цар»? Забудь, викинь зі своєї голови всю цю маячню.

Насправді мені дуже шкода людей, які там живуть. Адже мислячі розуміють обмеження своїх свобод, але навряд чи зможуть чимось собі допомогти. Всі інші, висунувши язики перед зомбоящиками, моляться на великого ВВП і бажають йому довгих років життя і правління «великою державою», не розуміючи що коїться поруч із ними. Вони вихваляють Кадирова, вони вважають правильною і чесною війну на Донбасі, вони вважають себе патріотами. Вони в глибокій омані та їх таких занадто багато, щоби щось міняти. На кожного, хто «прокинувся» буде створено новий закон, що «не обмежує свободи людини», який усе більше й більше обмежить кожного з вас.

Анна Павлик

Фото

Facebook

Відео

Позиція

Рецепт зі збереження ЄС

Рецепт зі збереження ЄС

Універсальний рецепт зі збереження Європейського союзу - існує!

Важливо

Реклама

Реклама

Редакція сайту залишає за собою право не погоджуватись з думкою своїх авторів. Пропозиції та статті надсилайте на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Російська версія сайту: Napalmoff.info

Розроблено вебмайстернею Molotoff-Design
zoofirma.ru

Login or Register

LOG IN

zoofirma.ru