Молотоff

Гасла протесту:
Коли інші права сплюндровані, право на повстання стає безспірним. Томас Пейн
Вільною людина може стати лише через свободу інших людей
Революцію задумують романтики, здійснюють фанатики, а користуються її плодами негідники. Т. Карлейль
Ми не боїмось руїн. Ми несемо новий світ в наших серцях. Цей світ шириться і в цю хвилину. Буенавентура Дурруті
Свобода неподільна: її не можна обмежити, не вбивши її цілком. М.Бакунін
Свята людина-єдиний дійсний революціонер у цьому світі. О. Шмеман
Суспільство має право на опір державі. Д. Локк
Революція - єдина форма безпосереднього самоврядування С. Дацюк
Cолідаризуватися треба з тими, у кого стріляють, а не з тими, хто стріляє А. Камю
Права не просять - права беруть. П. Кропоткін
A+ A A-

Рембо і Термінатор Донеччини

Ми вийшли на перекур. Я та мій соратник Р. Було вже темно. Не пам'ятаю точно котра година, але темно. Ми стояли та палили червоні "Прилуки" за будинком, на другому поверсі якого стояв наш спостерігач.

Спостереження велося на звук - вночі нічого не видно, а тепловізор надто дорогий, щоб "Синдикат" міг купити цю рятуючу життя річ.

Враз вечірнє небо розірвав свист, ми одразу впали, потім був вибух, десь в сусідньому дворі. Останнє, що я побачив - в дерево сусіднього двору влетіла граната з РПГ. Тоді ж Р., знімаючи свій автомат, вибив мені шматок зуба. Випадково. Це було саме тоді, коли пролунав другий вибух - вже в дворі, недалеко від нас. Сипалися осколки. Я обматюкав Р., але був радий, що це шматок зуба, а не осколок в голову.

Тоді я зрозумів, що вогонь ведеться по двом напрямкам - по нашому будинку та по сусідньому БТРу. Треба було негайно будити хлопців, які в цей час відпочивали. Забігаючи до будинку я почув знову швидкий свист РПГ, вибух застав нас у дверному пройомі, але я встиг закрити двері, щоби нас не заділо. Наступний вибух був десь там, де ми до того палили.

Біжучи на другий поверх пролунав сильний вибух, десь в тій самій кімнаті, де був спостерігач. Це був Ф. Він чергував разом з нами, але не відносився ані до "Синдикату", ані до 93 бригади - він вільний стрілець, для якого війна стала рідним домом. Я був впевнений, що він не вижив, але я все-таки відкрив ті двері. Одразу спалах і вибух в кімнаті. Я різко закрив двері. Потім почув, що в стіні пролунав ще вибух. Судячи з усього - від підствольника. Я зрозумів, що від того, хто там був, навряд чи щось залишилось. В сусідній кімнаті був мій побратим — я заскочив туди, щоб він вибіг з кімнати. "А кто в соседней комнате?" - спитав соратник, "судячи з усього, вже нікого", - сказав я та почув рев, наче ведмедя. З кімнати виповз Ф. Живий. Ми спустили його в підвал.

Ми не знали, чи живі люди з сусідньої позиції — вони не стріляли, а рація була в зруйнованій кімнаті. Я шукав її поміж розбитого скла і згодом знайшов. "Вісімнадцятий це тринадцятий, вийди на зв'язок". Мовчання. Ми вийши з будівлі, тримаючи на мушці сусідню позицію. "Вісімнадцятий на зв'язку", - почули ми в рації саме тоді, коли по нам почав працювати ворожий крупнокаліберний кулемет і по всьому двору вибухали розривні кулі 14,5.

"По нам вели вогонь з лівої зеленки, відпрацюйте її, ми не можем вийти на позиції". "Як чуєте?". "Коли буде вогонь??". За кілька хвилин ми вирушили до вогневих позицій, під свист ворожих куль та під прикриттям кулемета. Тоді по нам вже працювали стрілки. Ми бачили спалахи їх пострілів. "Р. - вогонь", - казав я соратнику, той стріляв і в його сторону починали сипатися всі кулі. Саме в цей момент я міг стріляти одиночними по спалахам зі стволів ворожих автоматів. Кругом свистіли кулі, ззаду мене розривалися гранати підствольників, і я продовжував вогонь, чітко на спалахи. Йшов бій.

Потім в нашу сторону летів якийсь снаряд, він завис над нами, потім роздвоївся і пролунало два вибухи — один позаду моєї позиції, другий у дворі де був армійський БТР. Пізніше виявилося, що ворота перед ним знесено, а в його корпусі отвір від влучення осколку - він пройшов наскрізь через весь БТР. В хід пішли наші танки. Ворог відходив. На ранок ми знайшли ще частини корпусу ПТУРу, РПГ-7 та нерозірвані ГПшки. Це те, чим по нам працювали крім стрілецької зброї, під прикриттям кулемета.

Ще на ранок виявилося, що Ф. народжений в бронежилеті. Це рембо і термінатор Донеччини. Він був не тільки живий — із поранень у нього був лише малесенький осколок в нозі та розсічена брова. Це чудо.

Доброволець-синдикатівець

Фото

Facebook

Відео

Позиція

Безкарна рівність

Безкарна рівність

Останній “Марш рівності”, що був проведений у Києві 18-го червня 2017 року, дає привід задуматись над вектором розвитку правого руху, а зрештою і над переосмисленням методів боротьби загалом.

Реклама

Реклама

Редакція сайту залишає за собою право не погоджуватись з думкою своїх авторів. Пропозиції та статті надсилайте на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Російська версія сайту: Napalmoff.info

Розроблено вебмайстернею Molotoff-Design
zoofirma.ru

Login or Register

LOG IN

zoofirma.ru