Молотоff

Гасла протесту:
Вільною людина може стати лише через свободу інших людей
Суспільство має право на опір державі. Д. Локк
Свобода або смерть! Нестор Махно
Все або нічого! Л.М. Толстой
Ми не боїмось руїн. Ми несемо новий світ в наших серцях. Цей світ шириться і в цю хвилину. Буенавентура Дурруті
Свобода неподільна: її не можна обмежити, не вбивши її цілком. М.Бакунін
Свобода одного закінчується там, де починається свобода іншого. М.Бакунін
Революція - єдина форма безпосереднього самоврядування С. Дацюк
Революцію задумують романтики, здійснюють фанатики, а користуються її плодами негідники. Т. Карлейль
Життя має дві форми: гниття або горіння!
A+ A A-

Передчуття майбутнього

Білострічкові ультраліберали, наскільки я їх розумію, вважають, що наш час характеризується зникненням агресивного насильства з практики міжнародних відносин.

Ігноруючи між тим Сполучені Штати Америки, які нишпорять по планеті в пошуках країни, яку можна було б покарати. Та й не тільки ігноруючи USA.

Ігноруючи також, що в 1990-і роки з'явилися раптом гарячі точки в самій Європі - проповідниці миру і щасливих одностатевих шлюбів. У Європі! На Балканах, на Кавказі, в Молдові...

Світ вже начебто жив спокійно, а тут, як вулкани посеред шосейної дороги, раптом виникли.

Тим часом всюдисущі міжнародні вишибали, USA, стрімко старіють. Вони стрибають по країнах, але ніде не перемагають. Влаштують кривавий бордель - і линяють звідти.

При ослабленні міжнародного жандарма USA (що бажано для Росії і для всієї планети) сучасний світ миттєво перетвориться. У багатьох країн будуть розв'язані руки. Ті руки, які сьогодні тільки сверблять.

USA не вічні, не потрібно перебувати в омані з цього приводу. Зникли могутні імперії минулого, велика Римська імперія пройшла як дим. USA будуть поглинуті в найближчому майбутньому внутрішніми проблемами, у них сьогодні вже 51% населення - не білі, не європейського походження, таке співвідношення буде тиснути на зовнішню політику, вже тисне.

Сусідня Мексика, у якої USA відітнули колись гігантські території, зокрема штати Техас, Нью-Мексико, Каліфорнію, спить і бачить свій мексиканський реванш. Населення Мексики бурхливо росте і з тугою поглядає на відібрані території. USA рано чи пізно сховаються у себе вдома. Щоб займатися домашніми справами.

Європа ж сама не зможе впоратися з неслухняними і агресивними країнами, у яких руки чешуться. Та їй, Європі, буде і не до того. НАТО доведеться використовувати у війнах з мігрантами, які розпочнуться у Франції та Італії перш за все. Буде не до експедицій зовні.

Вже зараз грізно гарчать французькі араби, хвилі мігрантів з Північної Африки (дестабілізовані USA і Європа - хто бомбив Лівію, хто?) навалюються на Італію. Одна з жертв для поділу в Європі - це Україна. Поки вона тільки словесно доводить, що вона відбулася як держава. Її, на мою думку, рано чи пізно захочуть розділити Польща, Румунія і... Росія. Росія в тому випадку, тут обмовлюся, якщо у нас буде більш агресивне керівництво в майбутньому. (Тобто або нинішнє стане агресивнішим, або через роки прийде інше, більш агресивне і менш педантичне, керівництво.)

Ну от уявімо, що троє - Польща, Росія, Румунія - змовилися і поділили шматки України. Пофантазуємо на цю тему.

Прямого вторгнення трьох держав не буде. А Львів і - хто там ще - Івано-Франківська область "захочуть" стати частиною польської держави. Таке буде раптом "народне волевиявлення".

Румунія організовує народне волевиявлення про приєднанню до Румунії сусідніх з нинішнім кордоном з Україною територій.

Ще легше буде організувати народне волевиявлення Лівобережної по Дніпру України (а це Донецький басейн, Харківська область) та Криму - в Російську Федерацію. Що стане робити Україна?

Час УНА-УНСО давно минув, тих залізних націоналістів давно немає в живих. Україна не зможе відбитися. Україна зовсім не зникне, але їй доведеться задовольнятися Києвом і кількома областями довкола.

Як Грузія нічого не може вдіяти з відділеними Абхазією і Південною Осетією.

Будуть, впевнений, і менш значні захоплення. Так, Угорщина не забуде відрізати у Сербії населену густо угорцями провінцію Воєводіна.

Якщо Росія не розгубиться, то російські міста Північного Казахстану висловлять бажання возз'єднатися з історичною батьківщиною. А то сьогодні злісна насмішка якась на карті. Уральськ - місто пугачовського повстання - сьогодні на території Казахстану. За єдиний і неподільний Казахстан USA або поглинута громадянськими війнами з мігрантами Європа не заступляться.

Росія в майбутньому буде жорстокою. До цього її змушує насамперед грізний сусід - Китай.

Саме з причини сусідства із небезпечним Китаєм в Росії ніколи не буде того м'якого ліберального болотистого режиму, про який мріють ультраліберали - білострічники.

Через Китай.

Адже так не буває, щоб усередині країни була мила ліберальна жижа, але країна б грізно спрямовала у зовнішній світ усі багнети і ракети.

Саме через наявність агресивних сил на Заході Російська імперія була консервативнішою за інші країни у ХІХ і ХХ століттях і уславилася жандармом Європи. І сьогодні РФ не може розслабитися - Китай.

Китай навис над трагічно рідко заселеними Приамур'ям і Примор'ям, і питання тільки в тому, коли ж він обрушиться на Приамур'я і Примор'я. Щоб врятувати Сибір і Далекий Схід від поглинання Китаєм, потрібні радикальні заходи, оскільки нерадикальні не допоможуть.

Я пропонував і пропоную невпинно: перенести столицю Росії з Москви до Південного Сибіру. Заснувати зовсім нове місто, закласти його з нуля, - столицю Росії десь в районі Байкалу (ні, не на березі, боронь боже!).

Дехто буде змушений поїхати туди слідом за державними установами, військовим, політичним і адміністративним керівництвом країни, поїдуть з Європейської Росії до Південного Сибіру. Але цієї кількості переселенців буде мало.

Навіть жодні добровільні переселення, в стилі Столипіна, спокушені позиками десятків тисяч громадян, не допоможуть.

Я пропонував останні 20 років і пропоную знову - переселити в Приамур'я одноразово орієнтовно понад 600 тисяч ув'язнених, які перебувають у в'язницях сьогодні. (Залишивши за гратами тільки засуджених за вбивства).

Їх варто звільнити на умові, що вони переселяться на Далекий Схід і будуть слугувати свого роду сучасними козаками, що охороняють Росію від китайського вторгнення. Примусові поселення варто розташувати вздовж кордону з Китаєм.

Ось які бачення майбутнього мене відвідують.

Мені можна, я письменник Лімонов.

Едуард Лімонов

Джерело: Известия

Фото

Facebook

Відео

Позиція

Безкарна рівність

Безкарна рівність

Останній “Марш рівності”, що був проведений у Києві 18-го червня 2017 року, дає привід задуматись над вектором розвитку правого руху, а зрештою і над переосмисленням методів боротьби загалом.

Реклама

Реклама

Редакція сайту залишає за собою право не погоджуватись з думкою своїх авторів. Пропозиції та статті надсилайте на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Російська версія сайту: Napalmoff.info

Розроблено вебмайстернею Molotoff-Design
zoofirma.ru

Login or Register

LOG IN

zoofirma.ru