Молотоff

Гасла протесту:
Я люблю революціонерів. Я не люблю те, в що вони потім перетворюються. Ж. Дерріда
Вільні духом люди - створять новий світ. Дмитро Донцов
Жити - значить не коритися А. Камю
Революція може бути небезпечною, оскільки вона сильна. Рауль Кастро
Мета бунту - перетворення. Альберт Камю
Свобода починається з сумніву
Життя має дві форми: гниття або горіння!
Права не просять - права беруть. П. Кропоткін
Свобода одного закінчується там, де починається свобода іншого. М.Бакунін
Все або нічого! Л.М. Толстой
A+ A A-

Передчуття майбутнього

Білострічкові ультраліберали, наскільки я їх розумію, вважають, що наш час характеризується зникненням агресивного насильства з практики міжнародних відносин.

Ігноруючи між тим Сполучені Штати Америки, які нишпорять по планеті в пошуках країни, яку можна було б покарати. Та й не тільки ігноруючи USA.

Ігноруючи також, що в 1990-і роки з'явилися раптом гарячі точки в самій Європі - проповідниці миру і щасливих одностатевих шлюбів. У Європі! На Балканах, на Кавказі, в Молдові...

Світ вже начебто жив спокійно, а тут, як вулкани посеред шосейної дороги, раптом виникли.

Тим часом всюдисущі міжнародні вишибали, USA, стрімко старіють. Вони стрибають по країнах, але ніде не перемагають. Влаштують кривавий бордель - і линяють звідти.

При ослабленні міжнародного жандарма USA (що бажано для Росії і для всієї планети) сучасний світ миттєво перетвориться. У багатьох країн будуть розв'язані руки. Ті руки, які сьогодні тільки сверблять.

USA не вічні, не потрібно перебувати в омані з цього приводу. Зникли могутні імперії минулого, велика Римська імперія пройшла як дим. USA будуть поглинуті в найближчому майбутньому внутрішніми проблемами, у них сьогодні вже 51% населення - не білі, не європейського походження, таке співвідношення буде тиснути на зовнішню політику, вже тисне.

Сусідня Мексика, у якої USA відітнули колись гігантські території, зокрема штати Техас, Нью-Мексико, Каліфорнію, спить і бачить свій мексиканський реванш. Населення Мексики бурхливо росте і з тугою поглядає на відібрані території. USA рано чи пізно сховаються у себе вдома. Щоб займатися домашніми справами.

Європа ж сама не зможе впоратися з неслухняними і агресивними країнами, у яких руки чешуться. Та їй, Європі, буде і не до того. НАТО доведеться використовувати у війнах з мігрантами, які розпочнуться у Франції та Італії перш за все. Буде не до експедицій зовні.

Вже зараз грізно гарчать французькі араби, хвилі мігрантів з Північної Африки (дестабілізовані USA і Європа - хто бомбив Лівію, хто?) навалюються на Італію. Одна з жертв для поділу в Європі - це Україна. Поки вона тільки словесно доводить, що вона відбулася як держава. Її, на мою думку, рано чи пізно захочуть розділити Польща, Румунія і... Росія. Росія в тому випадку, тут обмовлюся, якщо у нас буде більш агресивне керівництво в майбутньому. (Тобто або нинішнє стане агресивнішим, або через роки прийде інше, більш агресивне і менш педантичне, керівництво.)

Ну от уявімо, що троє - Польща, Росія, Румунія - змовилися і поділили шматки України. Пофантазуємо на цю тему.

Прямого вторгнення трьох держав не буде. А Львів і - хто там ще - Івано-Франківська область "захочуть" стати частиною польської держави. Таке буде раптом "народне волевиявлення".

Румунія організовує народне волевиявлення про приєднанню до Румунії сусідніх з нинішнім кордоном з Україною територій.

Ще легше буде організувати народне волевиявлення Лівобережної по Дніпру України (а це Донецький басейн, Харківська область) та Криму - в Російську Федерацію. Що стане робити Україна?

Час УНА-УНСО давно минув, тих залізних націоналістів давно немає в живих. Україна не зможе відбитися. Україна зовсім не зникне, але їй доведеться задовольнятися Києвом і кількома областями довкола.

Як Грузія нічого не може вдіяти з відділеними Абхазією і Південною Осетією.

Будуть, впевнений, і менш значні захоплення. Так, Угорщина не забуде відрізати у Сербії населену густо угорцями провінцію Воєводіна.

Якщо Росія не розгубиться, то російські міста Північного Казахстану висловлять бажання возз'єднатися з історичною батьківщиною. А то сьогодні злісна насмішка якась на карті. Уральськ - місто пугачовського повстання - сьогодні на території Казахстану. За єдиний і неподільний Казахстан USA або поглинута громадянськими війнами з мігрантами Європа не заступляться.

Росія в майбутньому буде жорстокою. До цього її змушує насамперед грізний сусід - Китай.

Саме з причини сусідства із небезпечним Китаєм в Росії ніколи не буде того м'якого ліберального болотистого режиму, про який мріють ультраліберали - білострічники.

Через Китай.

Адже так не буває, щоб усередині країни була мила ліберальна жижа, але країна б грізно спрямовала у зовнішній світ усі багнети і ракети.

Саме через наявність агресивних сил на Заході Російська імперія була консервативнішою за інші країни у ХІХ і ХХ століттях і уславилася жандармом Європи. І сьогодні РФ не може розслабитися - Китай.

Китай навис над трагічно рідко заселеними Приамур'ям і Примор'ям, і питання тільки в тому, коли ж він обрушиться на Приамур'я і Примор'я. Щоб врятувати Сибір і Далекий Схід від поглинання Китаєм, потрібні радикальні заходи, оскільки нерадикальні не допоможуть.

Я пропонував і пропоную невпинно: перенести столицю Росії з Москви до Південного Сибіру. Заснувати зовсім нове місто, закласти його з нуля, - столицю Росії десь в районі Байкалу (ні, не на березі, боронь боже!).

Дехто буде змушений поїхати туди слідом за державними установами, військовим, політичним і адміністративним керівництвом країни, поїдуть з Європейської Росії до Південного Сибіру. Але цієї кількості переселенців буде мало.

Навіть жодні добровільні переселення, в стилі Столипіна, спокушені позиками десятків тисяч громадян, не допоможуть.

Я пропонував останні 20 років і пропоную знову - переселити в Приамур'я одноразово орієнтовно понад 600 тисяч ув'язнених, які перебувають у в'язницях сьогодні. (Залишивши за гратами тільки засуджених за вбивства).

Їх варто звільнити на умові, що вони переселяться на Далекий Схід і будуть слугувати свого роду сучасними козаками, що охороняють Росію від китайського вторгнення. Примусові поселення варто розташувати вздовж кордону з Китаєм.

Ось які бачення майбутнього мене відвідують.

Мені можна, я письменник Лімонов.

Едуард Лімонов

Джерело: Известия

Фото

Facebook

Відео

Позиція

Безкарна рівність

Безкарна рівність

Останній “Марш рівності”, що був проведений у Києві 18-го червня 2017 року, дає привід задуматись над вектором розвитку правого руху, а зрештою і над переосмисленням методів боротьби загалом.

Важливо

Реклама

Свежая информация медицинское оборудование тут.

Реклама

Редакція сайту залишає за собою право не погоджуватись з думкою своїх авторів. Пропозиції та статті надсилайте на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Російська версія сайту: Napalmoff.info

Розроблено вебмайстернею Molotoff-Design
zoofirma.ru

Login or Register

LOG IN

zoofirma.ru