Молотоff

Гасла протесту:
Свобода починається з сумніву
Людина приречена бути вільною Жан-Поль Сартр
Нудьга контрреволюційна. Гасло 1968 року, Франція
Навчання є щонайпершим боргом революціонера. Кім Ір Сен
Народи відновляються лише в боротьбі. Джузеппе Мацзіні
Революція може бути небезпечною, оскільки вона сильна. Рауль Кастро
Це в них покарання, а в нас повага і авторитет. Нестор Махно
Ті, хто роблять революцію наполовину, риють собі могилу. Сен-Жюст
Свобода неподільна: її не можна обмежити, не вбивши її цілком. М.Бакунін
Ми не боїмось руїн. Ми несемо новий світ в наших серцях. Цей світ шириться і в цю хвилину. Буенавентура Дурруті
A+ A A-

Мирна релігія ісламу

images111Встановлено особу жінки, котра здійснила звіряче вбивство малолітньої російської дівчинки Насті на північному заході Москви.

Злочинницею виявилася 38-річна Гюльчехра Бобокулова, уродженка Самаркандської області Узбекистану. У січні цього року вона отримала паспорт громадянки Росії. У столиці Росії вона працювала нянею.

Дочекавшись, поки батьки зі старшою дитиною покинуть квартиру, вона скоїла холоднокровне вбивство дитини, відрізавши голову, після чого підпалила квартиру та пішла гуляти зі своїм страшним «трофеєм» по жвавих вулицях Москви. За даними очевидців, няня вирушила до метро «Октябрьское поле», вона була одягнена у все чорне, а голову дитини несла з собою і вигукувала ісламістські гасла. Поліції знадобилося всього трохи більше півгодини, щоб впоратися зі страхом та підійти до божевільної фанатички.

При затриманні вона відверто заявила поліцейським: «Я ненавиджу демократію. Я терористка. Я вашої смерті хочу». Це не «загниваюча» Європа – не Париж, чи не Кельн. Це Москва. Столична поліція до свого бюджету на 2016 рік вписала спеціальну машину, здатну прослуховувати багатоканально сотні телефонних розмов прямо на місці, за сотні тисяч доларів. Але що з того?

Проблема країни не тільки в тому, що до неї масово завозяться гастарбайтери, серед яких не тільки релігійні екстремісти, а й звичайного побутового криміналітету, а саме в безпорадною реакції силовиків, які тепер намагаються списати підґрунтя розправи на побутове насильство. Ганяти мирні протести опозиції вони завжди раді, і, що знаменно, вони особливо досягли успіху щодо націоналістів, які вже багато років намагалися донести до суспільства небезпеку химери толерантності.

Роман Железнов

Фото

Facebook

Відео

Позиція

Безкарна рівність

Безкарна рівність

Останній “Марш рівності”, що був проведений у Києві 18-го червня 2017 року, дає привід задуматись над вектором розвитку правого руху, а зрештою і над переосмисленням методів боротьби загалом.

Реклама

Реклама

Редакція сайту залишає за собою право не погоджуватись з думкою своїх авторів. Пропозиції та статті надсилайте на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Російська версія сайту: Napalmoff.info

Розроблено вебмайстернею Molotoff-Design
zoofirma.ru

Login or Register

LOG IN

zoofirma.ru