Молотоff

Гасла протесту:
Жити - значить не коритися А. Камю
Свобода починається з сумніву
Свята людина-єдиний дійсний революціонер у цьому світі. О. Шмеман
Це в них покарання, а в нас повага і авторитет. Нестор Махно
Вільний той, хто може не брехати А. Камю
Були б революціонери – буде і революція
Суспільство має право на опір державі. Д. Локк
Я люблю революціонерів. Я не люблю те, в що вони потім перетворюються. Ж. Дерріда
Мета бунту - перетворення. Альберт Камю
Коли інші права сплюндровані, право на повстання стає безспірним. Томас Пейн
A+ A A-

«Єдина Росія» набрала менше половини голосів

Центрвиборчком Росії оголосив попередні результати виборів до Державної думи. Правляча партія «Єдина Росія» набрала 49,54% голосів виборців. Майже на 15% менше, ніж минулого року. Крім ЄР до парламенту потраплять представники ще трьох партій – КПРФ із 19%, «Справедлива Росія» – із 13% і ЛДПР – трохи більше 11,5%.

Впевненість у власній перемозі лідер списку правлячої партії висловив ще напередодні увечері. І не помилився. Єдинороси отримали 238 депутатських мандатів. Їхні найближчі суперники – КПРФ – займуть 92 крісла у Держдумі, «Справедлива Росія» – 64 і ЛДПР 56. Це значить, «Єдина Росія» втратила конституційну більшість. І набрала менше голосів, ніж розраховувала.

Міжнародні спостерігачі загалом ходом виборів задоволені. Особливих порушень вони не зафіксували.

«Організація виборів відмінна. Все пройшло гладко. У центрвиборчкомі нам надали всю необхідну інформацію. А потім я мав змогу все оглянути сам. Я був на восьми виборчих дільницях у Москві і московській області і не побачив жодних порушень», - заявив спостерігач із США Джордж Клін Престон.

Утім самі росіяни про порушення повідомляли неодноразово. На знак протесту – виходили на вулиці. За участь у несанкціонованих акціях у Москві затримали 258 людей. Утім вже до ранку їх усіх відпустили, склавши протоколи і зобов’язавши з’явитися до суду.  

Явка на виборах – усього лише 60%. Остаточні результати виборів ЦВК обіцяє оголосити не пізніше 19 грудня. Сьогодні, 5 грудня, свою роботу він закінчить о 12-й за київським часом.

Фото

Facebook

Відео

Позиція

Безкарна рівність

Безкарна рівність

Останній “Марш рівності”, що був проведений у Києві 18-го червня 2017 року, дає привід задуматись над вектором розвитку правого руху, а зрештою і над переосмисленням методів боротьби загалом.

Реклама

Информация купить теплицу из поликарбоната цены у нас на сайте.

Реклама

Редакція сайту залишає за собою право не погоджуватись з думкою своїх авторів. Пропозиції та статті надсилайте на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Російська версія сайту: Napalmoff.info

Розроблено вебмайстернею Molotoff-Design
zoofirma.ru

Login or Register

LOG IN

zoofirma.ru