Молотоff

Гасла протесту:
Людина приречена бути вільною Жан-Поль Сартр
Я люблю революціонерів. Я не люблю те, в що вони потім перетворюються. Ж. Дерріда
Вільний той, хто може не брехати А. Камю
Свобода - це, в першу чергу, не привілегії, а обов’язки А. Камю
Коли інші права сплюндровані, право на повстання стає безспірним. Томас Пейн
Свобода неподільна: її не можна обмежити, не вбивши її цілком. М.Бакунін
Cолідаризуватися треба з тими, у кого стріляють, а не з тими, хто стріляє А. Камю
Все або нічого! Л.М. Толстой
Суспільство має право на опір державі. Д. Локк
Мета бунту - перетворення. Альберт Камю
A+ A A-

FEMENістка голяка жебракувала у переході (фото)

FEMENНапередодні, 21 жовтня, активістка жіночого руху FEMEN Євгенія Крайзман в образі збожеволівшої від злиднів України випрошувала милостиню у перехожих підземного переходу під Майданом Незалежності. Про це Molotoff.info повідомили у прес-службі жіночого руху.

За словами активісток, мета моно-мітингу «Подайте на Україну» - привернути увагу громадян до жебрацької політики Кабінету Міністрів, який безсовісно закопує Україну у світову боргову яму.
FEMEN
Дівчата виступають проти «жебрацької» політики Азарова.
FEMEN
Активістки також  нагадують, що на Україну припадає найбільший зовнішній борг у Східній Європі.
FEMEN
Бажаючих пожертвувати на Україну виявилось обмаль...
FEMEN
Перехожі робили вигляд, що не помічають дівчину.
FEMEN

«Уряд Азарова замовчує жахливу цифру - 32,5 мільярда доларів кредитів. Жіночий рух FEMEN вважає, що дана сума стане непрохідним тромбом на шляху економічного розвитку України. Нащадки нас проклянуть», - впевнені у FEMEN.

Фото: Сергій Кульчицький/FEMEN

Фото

Facebook

Відео

Позиція

Україна та колективна відповідальність

Україна та колективна відповідальність

Я пишу так багато критично про Закарпаття, що мене там певно вже ніхто не чекає, і не раз сварилася з друзями-закарпатцями на цю тему, на жаль. Але все ж.

Важливо

Реклама

Сайт 5000руб продвижение сайта дешево.

Реклама

Редакція сайту залишає за собою право не погоджуватись з думкою своїх авторів. Пропозиції та статті надсилайте на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Російська версія сайту: Napalmoff.info

Розроблено вебмайстернею Molotoff-Design
zoofirma.ru

Login or Register

LOG IN

zoofirma.ru