Молотоff

Гасла протесту:
Мета бунту - перетворення. Альберт Камю
Свобода - це, в першу чергу, не привілегії, а обов’язки А. Камю
Вільною людина може стати лише через свободу інших людей
Свобода одного закінчується там, де починається свобода іншого. М.Бакунін
Опиратися можна тільки на те, що чинить опір. Б. Паскаль
Ми не боїмось руїн. Ми несемо новий світ в наших серцях. Цей світ шириться і в цю хвилину. Буенавентура Дурруті
Народи відновляються лише в боротьбі. Джузеппе Мацзіні
Були б революціонери – буде і революція
Жити - значить не коритися А. Камю
Революція - єдина форма безпосереднього самоврядування С. Дацюк
A+ A A-

Red Hot Chili Peppers написали лист на підтримку Pussy Riot

Музиканти американської групи Red Hot Chili Peppers написали листа на підтримку учасниць групи Pussy Riot. Про це повідомив чоловік однієї з арештованих дівчат Петро Верзілов.

"Надя, Катя і Маша, ми любимо вас, підтримуємо вас і знаходимося тут, щоб допомогти вам", - процитував Верзілов лист вокаліста Red Hot Chili Peppers Ентоні Кідіса.

"Я думаю про вас весь час. Я аплодую вашій хоробрості, я молюся за ваше звільнення, і я буду намагатися донести до якомога більшої кількості людей те, що з вами відбувається", - написав басист групи Майкл Белзарі (більше відомий як Флі).

Ентоні Кідіс на концерті в Москві

Напередодні Ентоні Кідіс вийшов на сцену Лужників, де проходив концерт колективу, в майці з написом Pussy Riot. У п'ятницю ввечері на концерті в Санкт-Петербурзі Кідіс також вийшов на сцену в майці з назвою групи.

Організатор петербурзького виступу групи заявив, що вокаліст, швидше за все, привіз цю майку з собою і надіти її на концерт було його ініціативою.

В день концерту Red Hot Chili Peppers в Петербурзі стало відомо, що суд вирішив залишити дівчат з Pussy Riot під арештом щонайменше до 12 січня 2013 року.

Нагадаємо, учасниці групи були заарештовані в березні цього року у справі про панк-молебень "Богородиця, Путіна прожени!" В храмі Христа Спасителя.

Джерело:gazeta.ru

Фото

Facebook

Відео

Позиція

Безкарна рівність

Безкарна рівність

Останній “Марш рівності”, що був проведений у Києві 18-го червня 2017 року, дає привід задуматись над вектором розвитку правого руху, а зрештою і над переосмисленням методів боротьби загалом.

Реклама

Реклама

Редакція сайту залишає за собою право не погоджуватись з думкою своїх авторів. Пропозиції та статті надсилайте на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Російська версія сайту: Napalmoff.info

Розроблено вебмайстернею Molotoff-Design
zoofirma.ru

Login or Register

LOG IN

zoofirma.ru