Молотоff

Гасла протесту:
Вільний той, хто може не брехати А. Камю
Опиратися можна тільки на те, що чинить опір. Б. Паскаль
Революцію задумують романтики, здійснюють фанатики, а користуються її плодами негідники. Т. Карлейль
Життя має дві форми: гниття або горіння!
Взаємодопомога – фактор еволюції. П. Кропоткін
Я люблю революціонерів. Я не люблю те, в що вони потім перетворюються. Ж. Дерріда
Свобода починається з сумніву
Мета бунту - перетворення. Альберт Камю
Свобода або смерть! Нестор Махно
Все або нічого! Л.М. Толстой
A+ A A-

Британські націоналісти приймуть в свої ряди азійців ті негрів

Британська національна партія (БНП) провела позачергові загальні збори, щоб внести до статуту зміни, що вирішують членство в партії особам африканського і азійського походження. Раніше вступати в ряди партії мали право лише представники білої раси.

Голосування з цього питання відбулося після того, як Комісія з рівноправ'я і прав людини погрозила БНП судовим переслідуванням за обмеження членства в партії за расовою ознакою.  

«Нам довелося піти на це з юридичних міркувань. Багато хто з наших членів не думає, що це хороша ідея», - сказав лідер партії Нік Гріффін.

У березні відбудеться засідання суду, на якому буде встановлено, чи відповідають нові правила британському законодавству про рівноправ'я.  

Гріффін заявив, що його партія вітатиме нових членів з інших етнічних груп, якщо ті згодні з її принципами. Він додав, що тепер його партію вже не зможуть звинувачувати в расизмі.

Місяць тому на слуханнях в лондонському суді висловлювалися сумніви в тому, що зміни, які вносяться до статуту НБП, будуть достатніми для того, щоб задовольнити вимогам Комісії з рівноправ'я і прав людини, - особливо в тому, що стосується використання терміну «корінний британець».  Проте, за словами заступника голови партії Саймона Дарбі, з тих пір список поправок в статут був доповнений, і в партії впевнені, що тепер проблем із законом у її членів бути не повинно.

Пункт, який можна було розцінити як дискримінаційний по відношенню до етнічних меншин, був повністю виключений з документа, додав Дарбі. 
Лідер партії БНП Нік Гріффін в молоді роки
Проте він відмовився привести конкретні формулювання до тих пір, поки новий статут не буде розглянутий юристами Комітету з рівноправ'я. Це повинно статися протягом тижня.  

БНП стоїть на ультраправих позиціях і розглядається багатьма політичними і суспільними рухами в країні як екстремістська і навіть профашистська партія.

У грудні 2004 року її лідер Нік Гріффін був арештований за підозрою в розпалюванні расової ненависті після того, як ВПС показала документальний фільм про діяльність партії.  

Автор фільму шість місяців працював під прикриттям серед членів Британської національної партії. У стрічці показано, як Гриффін, виступаючи на закритому внутріпартійному мітингу, називає іслам порочною і аморальною релігією, яка нібито дозволяє чоловікам насилувати немусульманських жінок.

Лідер British National Party (BNP) Нік Гріфін

БНП має представників і в окружних радах Лондона, а також в радах графств. Крім того, на виборах в Європарламент 4 червня 2009 року партія завоювала два місця в Європарламент (одне з місць отримав Гріффін).

За матеріалами: Би-би-си

Фото

Facebook

Відео

Позиція

Безкарна рівність

Безкарна рівність

Останній “Марш рівності”, що був проведений у Києві 18-го червня 2017 року, дає привід задуматись над вектором розвитку правого руху, а зрештою і над переосмисленням методів боротьби загалом.

Реклама

Реклама

Редакція сайту залишає за собою право не погоджуватись з думкою своїх авторів. Пропозиції та статті надсилайте на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Російська версія сайту: Napalmoff.info

Розроблено вебмайстернею Molotoff-Design
zoofirma.ru

Login or Register

LOG IN

zoofirma.ru