Молотоff

Гасла протесту:
Суспільство має право на опір державі. Д. Локк
Все або нічого! Л.М. Толстой
Свята людина-єдиний дійсний революціонер у цьому світі. О. Шмеман
Коли інші права сплюндровані, право на повстання стає безспірним. Томас Пейн
Вільний той, хто може не брехати А. Камю
Найбільше гнітять того, хто найменше вимагає. Д.Донцов
Вільні духом люди - створять новий світ. Дмитро Донцов
Свобода неподільна: її не можна обмежити, не вбивши її цілком. М.Бакунін
Навчання є щонайпершим боргом революціонера. Кім Ір Сен
Людина приречена бути вільною Жан-Поль Сартр
A+ A A-

Війна і політика: "Пробач, Азов"

1366585948_d-30a.jpg

«Я - військовослужбовець НГУ, завжди пишався своїм званням офіцера, і ніби досі пишаюся, але не можу не розказати свідком чого став цими днями. 

Був на навчанні артилеристів на полігоні НГУ у селі Старе. Командування зібрало артилеристів усіх частин Нацгвардії щоб подивитися, на що здатна арта. І Азов приїхав. Враховуючи все, що колись доводилося чути про цей підрозділ, справді дивним для мене стало те, що азовські розрахунки Д30 виявилися найкращими. Мішені розбивали прямим влучанням. Виявляється, у азовців вивірити гармату може кожен командир гармати, натомість у нас більшість офіцерів цього на це не здатні, не кажучи вже про старшого гармати. Під час однієї зі стрільб азовці прямим влучанням розбили мішень на щепки, я такого ще за всю свою службу не бачив. Варто визнати, це рівень. Я до Азову завжди ставився нейтрально, як і більшість моїх товаришів по службі, і ніколи б не повірив у таке, якби не впевнився на власні очі.
Була б арт. дуель між трьома азовськими Д30 та всіма іншими артилеристами НГУ, які були в Старому, а це 6 САУ та 4 Д30, азовці, і у здавалося б програшному для себе становищі, усіх розгромили. Мабуть, роль грає все ж те, що вони добровольці. Строковики та мобіки
[мобілізовані – прим. ред.] лише про дембель думають, їм на саморозвиток зазвичай плювати, як мені здається. 
Але весь прикол, саме те, що змусило мене написати цей текст, виявився в оголошенні результатів навчань. Командування полігону в особі керівника стрільб - полковника Юрія Іванущенко на заключній нараді оголосили, що артилеристи Азову стали кращими за всіма показниками. Проте через деякий час командування змінило свою думку та оголосило переможцем артилеристів в/ч 3017, які, за попередніми результатами, зайняли друге місце. Азовцям же кинули нашвидкуруч придуману нагороду – «кращого розрахунку». Є інформація, що вказівка так вчинити з Азовом надійшла від самого командувача НГУ. І тепер я, солдат який служить в підпорядкуванні такого командира, не знаю, як він після цього зможе носити генеральські погони. 

Це ж попросту приниження не тільки для азовців, але й для бійців, які отримали нагороду незаслужено, та і для всіх нас взагалі. Якщо комусь Азов перейшов дорогу – це не привід ось так публічно проявляти настільки упереджене ставлення, свідком якого став я. Азов, як виявилося, вже давно не просто добровольчий підрозділ, бійці своїм умінням показали найкращий результат у стрільбах, який присудили іншим. Ідіотизм якийсь, інакше не скажеш. Вірю лише у те, що свою першість Азов ще не раз доведе на полі бою, а ті заслуги, як відомо, забирати та присвоювати іншим не так вже і просто».

Джерело: http://politiko.ua/blogpost137130

Фото

Facebook

Відео

Позиція

Україна та колективна відповідальність

Україна та колективна відповідальність

Я пишу так багато критично про Закарпаття, що мене там певно вже ніхто не чекає, і не раз сварилася з друзями-закарпатцями на цю тему, на жаль. Але все ж.

Важливо

Реклама

Реклама

Редакція сайту залишає за собою право не погоджуватись з думкою своїх авторів. Пропозиції та статті надсилайте на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Російська версія сайту: Napalmoff.info

Розроблено вебмайстернею Molotoff-Design
zoofirma.ru

Login or Register

LOG IN

zoofirma.ru