Молотоff

Гасла протесту:
Я люблю революціонерів. Я не люблю те, в що вони потім перетворюються. Ж. Дерріда
Свобода одного закінчується там, де починається свобода іншого. М.Бакунін
Вільний той, хто може не брехати А. Камю
Людина приречена бути вільною Жан-Поль Сартр
Нудьга контрреволюційна. Гасло 1968 року, Франція
Навчання є щонайпершим боргом революціонера. Кім Ір Сен
Свобода неподільна: її не можна обмежити, не вбивши її цілком. М.Бакунін
Коли інші права сплюндровані, право на повстання стає безспірним. Томас Пейн
Все або нічого! Л.М. Толстой
Народи відновляються лише в боротьбі. Джузеппе Мацзіні
A+ A A-

В Одесі пам'ятник жертвам Голодомору завалили сміттям

ОдесаУ центрі Одеси, 8 лютого, невідомі залишили біля пам'ятника жертвам Голодомору шість пакетів зі сміттям.

На думку голови Одеської обласної організації УНА-УНСО Богдана Осінського, інцидент навряд чи можна вважати акцією, спеціально спрямованою на осквернення монумента.
Одеса

«Я думаю, що це могли зробити якісь бомжі, які там часто тусуються. Часто можна побачити і зграї собак, які сплять біля цього пам'ятника. Це ще раз підтверджує, що міська влада не стежить за порядком у таких пам'ятних місцях», - зазначив він.

Хоча, на думку Осінського, через недавнє паплюження аналогічного пам'ятника в місті Білгород-Дністровському «є невелика вірогідність того, що це могла бути подібна акція».

«Просто її організаторам не вистачило сміливості висловити свою антиукраїнську сутність більш зухвало», - сказав він.

Разом з тим звертатися до міліції з вимогою розслідування цього інциденту Одеська УНА-УНСО не збирається.

«Я думаю, що наша міліція, якщо це дійсно міліція, сама повинна відстежувати подібні факти. Але поки наші правоохоронці, а точніше, лівоохоронці, приділяють більше уваги охороні пам'ятників таким катам, як Сталін», - заявив він.

За матеріалами: Gazeta.ua

Фото

Facebook

Відео

Позиція

Безкарна рівність

Безкарна рівність

Останній “Марш рівності”, що був проведений у Києві 18-го червня 2017 року, дає привід задуматись над вектором розвитку правого руху, а зрештою і над переосмисленням методів боротьби загалом.

Реклама

Реклама

Редакція сайту залишає за собою право не погоджуватись з думкою своїх авторів. Пропозиції та статті надсилайте на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Російська версія сайту: Napalmoff.info

Розроблено вебмайстернею Molotoff-Design
zoofirma.ru

Login or Register

LOG IN

zoofirma.ru