Молотоff

Гасла протесту:
Жити - значить не коритися А. Камю
Вільний той, хто може не брехати А. Камю
Свобода одного закінчується там, де починається свобода іншого. М.Бакунін
Народи відновляються лише в боротьбі. Джузеппе Мацзіні
Вільною людина може стати лише через свободу інших людей
Я люблю революціонерів. Я не люблю те, в що вони потім перетворюються. Ж. Дерріда
Взаємодопомога – фактор еволюції. П. Кропоткін
Cолідаризуватися треба з тими, у кого стріляють, а не з тими, хто стріляє А. Камю
Життя має дві форми: гниття або горіння!
Вільні духом люди - створять новий світ. Дмитро Донцов
A+ A A-

Данилюк спростував чутки про співпрацю з Януковичем

ДанилюкІнформація про призначення радником Віктора Януковича одного з лідерів «податкоговго Майдану» Олександра Данилюка є провокацією з метою дискредитації громадянського руху «Спільна справа».

Таку заяву заявив сам Олександр Данилюк.

Нагадаємо, що відповідний указ оприлюднено прес-службою глави держави. У ньому йдеться, що Данилюк працюватиме радником поза штатом.

«Хочу підкреслити, що в жодному випадку ми не підемо на подібну співпрацю, оскільки ми вважаємо, що влада після скасування конституційної реформи є нелегітимною, фактично йде узурпація повноважень Конституції 96-го року президентом і Верховною радою. Єдине питання, в якому ми готові радити і допомагати президенту і ВР, це питання, як організувати негайні, невідкладні, чесні і демократичні вибори Президента і ВР», - повідомив Данилюк.

На запитання, чи не збирається він оскаржувати своє призначення, Данилюк наголосив, що процедура призначення передбачає погодження з боку особи, яку призначають.

«Зі мною це питання ніхто не обговорював, тому нічого оскаржувати ми не будемо. Я не кріпосний, тому в жодному випадку я не вважаю, що мене можна примусити працювати на якійсь посаді без моєї згоди. Ще раз повторюємо: це є просто інформаційною провокацією», - підсумував Данилюк.

Нагадаємо, Віктор Янукович підписав указ № 1163/2010 «Про призначення Олександра Данилюка Радником Президента України». «Призначити Олександра Данилюка Радником президента України (поза штатом)», - йдеться в документі.

За матерiалами: ТСН

Фото

Facebook

Відео

Позиція

Безкарна рівність

Безкарна рівність

Останній “Марш рівності”, що був проведений у Києві 18-го червня 2017 року, дає привід задуматись над вектором розвитку правого руху, а зрештою і над переосмисленням методів боротьби загалом.

Реклама

Реклама

Редакція сайту залишає за собою право не погоджуватись з думкою своїх авторів. Пропозиції та статті надсилайте на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Російська версія сайту: Napalmoff.info

Розроблено вебмайстернею Molotoff-Design
zoofirma.ru

Login or Register

LOG IN

zoofirma.ru