Молотоff

Гасла протесту:
Все або нічого! Л.М. Толстой
Свобода неподільна: її не можна обмежити, не вбивши її цілком. М.Бакунін
Це в них покарання, а в нас повага і авторитет. Нестор Махно
Навчання є щонайпершим боргом революціонера. Кім Ір Сен
Свобода одного закінчується там, де починається свобода іншого. М.Бакунін
Мета бунту - перетворення. Альберт Камю
Людина приречена бути вільною Жан-Поль Сартр
Опиратися можна тільки на те, що чинить опір. Б. Паскаль
Революцію задумують романтики, здійснюють фанатики, а користуються її плодами негідники. Т. Карлейль
Життя має дві форми: гниття або горіння!
A+ A A-

«Беркут» затримав журналіста Української правди

мустафа найемСпівробітники «Беркута» затримали телеведучого та журналіста Мустафу Найєма, і, як пише Українська правда, його вже відпустили.

«Під'їхали на машині «Беркута». Не представились, попросили вийти з машини. Мустафа вийшов. Попросили показати документи. Почали грубіянити. Мустафа показав документи, але вони сказали, що вони не побачили», - розповіла свідок події журналіст Тетяна Даниленко.

«Вони його затримали силою, пояснивши це тим, що він «особа кавказької національності», і повели до Подільського райуправління. При цьому вони хамили йому і мені, і вилучили у нього мобільний телефон», - розповіла вона.

Найєма вже відпустили, про це повідомив сам журналіст.

«Співробітник написав протокол про затримання. На вході до райвідділу цей співробітник підкинув мені в кишеню мій телефон», - повідомив він.

«На прохання пояснити, чому забрав мій телефон, він сказав, що нічого пояснювати не буде», - уточнив журналіст.

У відповідь на пропозицію Наєма вибачитися за те, що співробітники Беркуту грубили і провели затримання за національність, пише Українська правда, начальник райвідділу міліції вибачився, а співробітник, що проводив затримання, ні.

«До дільниці також зателефонував начальник РУ МВС України в Києві Олексій Крикун, він попросив вибачення за своїх співробітників і пообіцяв провести службове розслідування», - розповів журналіст.

«У мене ніяких претензій до співробітників міліції немає», - заявив Мустафа.

Нагадаємо, що 21 червня Глава Адміністрації Президента України Сергій Льовочкін прокоментував інформацію щодо існування досьє на журналіста Мустафу Найєма.

Фото

Facebook

Відео

Позиція

Безкарна рівність

Безкарна рівність

Останній “Марш рівності”, що був проведений у Києві 18-го червня 2017 року, дає привід задуматись над вектором розвитку правого руху, а зрештою і над переосмисленням методів боротьби загалом.

Реклама

Реклама

Редакція сайту залишає за собою право не погоджуватись з думкою своїх авторів. Пропозиції та статті надсилайте на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Російська версія сайту: Napalmoff.info

Розроблено вебмайстернею Molotoff-Design
zoofirma.ru

Login or Register

LOG IN

zoofirma.ru