Молотоff

Гасла протесту:
Революцію задумують романтики, здійснюють фанатики, а користуються її плодами негідники. Т. Карлейль
Ми не боїмось руїн. Ми несемо новий світ в наших серцях. Цей світ шириться і в цю хвилину. Буенавентура Дурруті
Свобода одного закінчується там, де починається свобода іншого. М.Бакунін
Вільні духом люди - створять новий світ. Дмитро Донцов
Cолідаризуватися треба з тими, у кого стріляють, а не з тими, хто стріляє А. Камю
Людина приречена бути вільною Жан-Поль Сартр
Я люблю революціонерів. Я не люблю те, в що вони потім перетворюються. Ж. Дерріда
Це в них покарання, а в нас повага і авторитет. Нестор Махно
Вільний той, хто може не брехати А. Камю
Були б революціонери – буде і революція
A+ A A-

Шинкаренко: «Я не закликав до вбивства президента»

Олег ШинкаренкоБлогер Олег Шинкаренко заявляє, що не закликав до насильства над посадовцями у своєму «Живому журналі», і дії СБУ та прокуратури є втручанням у його приватне життя.

Про це він сказав у студії української служби «Бі-Бі-С» в Києві.

«Чомусь у прокуратурі та СБУ вирішили, що я закликаю до вбивства президента. Хоча я ні в якому разі не закликав. Дай Бог здоров'я нашому президентові Януковичу - нехай живе до ста років», - заявив Шинкаренко.

«Просто один чи декілька моїх записів у блозі були зроблені у емоційно розлюченому стані, що може трапитися з кожним», - пояснив він.

На запитання, чи були в його блозі слова з запитанням, чи знайдуться такі, хто міг би вбити посадовців, та низка імен - і чи він це писав і яку реакцію на це уявляв, Шинкаренко відповів: «Я нічого не уявляв».

«У мене не було ніяких планів і це була моя розлючена реакція на побачене», - наголосив він.

Шинкаренко дав зрозуміти, що публікація таких думок в Інтернеті, - не заклик до дій.

«Мій блог може знайти тільки та людина, яка має його адресу, або цілеспрямовано його розшукує. У мене було мало читачів. Мій блог не присвячений закликам до вбивства чи образливим характеристикам будь-кого. Він присвячений переважно мистецтву і літературі», - заявив блогер.

Шинкаренко вважає, що дії правоохоронців щодо нього - це «втручання у (його) приватний світ».

«Я написав у своєму поясненні, що якщо мої слова когось образили, то я прошу не сприймати їх у образливому ключі - я вибачаюся за це і намагатимуся у майбутньому нікого не ображати», - сказав блогер.

«Я офіційно як журналіст ніколи би не казав би нічого подібного ні президенту, ні будь-кому взагалі», - запевнив він.

«Але я вважаю, що мій блог - це мій приватний простір. І це все одно, що казати таке на кухні. Я вважаю, що дуже багато громадян України, може, ледь не половина, ще міцніші висловлювання собі дозволяють для себе на кухні», - додав Шинкаренко.

Фото

Facebook

Відео

Позиція

Безкарна рівність

Безкарна рівність

Останній “Марш рівності”, що був проведений у Києві 18-го червня 2017 року, дає привід задуматись над вектором розвитку правого руху, а зрештою і над переосмисленням методів боротьби загалом.

Реклама

Реклама

Редакція сайту залишає за собою право не погоджуватись з думкою своїх авторів. Пропозиції та статті надсилайте на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Російська версія сайту: Napalmoff.info

Розроблено вебмайстернею Molotoff-Design
zoofirma.ru

Login or Register

LOG IN

zoofirma.ru