Молотоff

Гасла протесту:
Революція неймовірна, тому що вона справжня. Гасло 1968 року, Франція
Нудьга контрреволюційна. Гасло 1968 року, Франція
Суспільство має право на опір державі. Д. Локк
Права не просять - права беруть. П. Кропоткін
Свобода неподільна: її не можна обмежити, не вбивши її цілком. М.Бакунін
Революція може бути небезпечною, оскільки вона сильна. Рауль Кастро
Вільною людина може стати лише через свободу інших людей
Опиратися можна тільки на те, що чинить опір. Б. Паскаль
Свята людина-єдиний дійсний революціонер у цьому світі. О. Шмеман
Революцію задумують романтики, здійснюють фанатики, а користуються її плодами негідники. Т. Карлейль
A+ A A-

Шинкаренко: «Я не закликав до вбивства президента»

Олег ШинкаренкоБлогер Олег Шинкаренко заявляє, що не закликав до насильства над посадовцями у своєму «Живому журналі», і дії СБУ та прокуратури є втручанням у його приватне життя.

Про це він сказав у студії української служби «Бі-Бі-С» в Києві.

«Чомусь у прокуратурі та СБУ вирішили, що я закликаю до вбивства президента. Хоча я ні в якому разі не закликав. Дай Бог здоров'я нашому президентові Януковичу - нехай живе до ста років», - заявив Шинкаренко.

«Просто один чи декілька моїх записів у блозі були зроблені у емоційно розлюченому стані, що може трапитися з кожним», - пояснив він.

На запитання, чи були в його блозі слова з запитанням, чи знайдуться такі, хто міг би вбити посадовців, та низка імен - і чи він це писав і яку реакцію на це уявляв, Шинкаренко відповів: «Я нічого не уявляв».

«У мене не було ніяких планів і це була моя розлючена реакція на побачене», - наголосив він.

Шинкаренко дав зрозуміти, що публікація таких думок в Інтернеті, - не заклик до дій.

«Мій блог може знайти тільки та людина, яка має його адресу, або цілеспрямовано його розшукує. У мене було мало читачів. Мій блог не присвячений закликам до вбивства чи образливим характеристикам будь-кого. Він присвячений переважно мистецтву і літературі», - заявив блогер.

Шинкаренко вважає, що дії правоохоронців щодо нього - це «втручання у (його) приватний світ».

«Я написав у своєму поясненні, що якщо мої слова когось образили, то я прошу не сприймати їх у образливому ключі - я вибачаюся за це і намагатимуся у майбутньому нікого не ображати», - сказав блогер.

«Я офіційно як журналіст ніколи би не казав би нічого подібного ні президенту, ні будь-кому взагалі», - запевнив він.

«Але я вважаю, що мій блог - це мій приватний простір. І це все одно, що казати таке на кухні. Я вважаю, що дуже багато громадян України, може, ледь не половина, ще міцніші висловлювання собі дозволяють для себе на кухні», - додав Шинкаренко.

Фото

Facebook

Відео

Позиція

Безкарна рівність

Безкарна рівність

Останній “Марш рівності”, що був проведений у Києві 18-го червня 2017 року, дає привід задуматись над вектором розвитку правого руху, а зрештою і над переосмисленням методів боротьби загалом.

Реклама

Реклама

Редакція сайту залишає за собою право не погоджуватись з думкою своїх авторів. Пропозиції та статті надсилайте на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Російська версія сайту: Napalmoff.info

Розроблено вебмайстернею Molotoff-Design
zoofirma.ru

Login or Register

LOG IN

zoofirma.ru