Молотоff

Гасла протесту:
Я люблю революціонерів. Я не люблю те, в що вони потім перетворюються. Ж. Дерріда
Свобода неподільна: її не можна обмежити, не вбивши її цілком. М.Бакунін
Це в них покарання, а в нас повага і авторитет. Нестор Махно
Ті, хто роблять революцію наполовину, риють собі могилу. Сен-Жюст
Вільний той, хто може не брехати А. Камю
Жити - значить не коритися А. Камю
Вільні духом люди - створять новий світ. Дмитро Донцов
Народи відновляються лише в боротьбі. Джузеппе Мацзіні
Життя має дві форми: гниття або горіння!
Свята людина-єдиний дійсний революціонер у цьому світі. О. Шмеман
A+ A A-

«Беркутівцям» дозволили і надалі виколупувати журналістам очі

МіліціяУ понеділок, 12 липня Шевченківський суд скасував постанову про порушення кримінальної справи щодо перешкоджання професійній діяльності журналіста «Нового каналу» Сергія Кутракова, повідомляє «Телекритика».

Це рішення суд прийняв задовольнивши скаргу «Беркуту» подану у відповідь на порушення кримінальної справи.

«Я думаю, що цією постановою суд дав приклад усім правоохоронним структурам, як працювати з журналістами. А подавати апеляцію - це справа прокуратури, а не моя особиста», - зазначив Кутраков.

У постанові суду наголошується, що при порушенні кримінальної справи проти співробітників «Беркуту» Максима Корчева та Вадима Нечипайла не були дотримані вимоги статті 98 КПК України. Зокрема, на думку суду, у постанові слідчого відсутні дані, які б свідчили про наявність в діях обвинувачених ознак злочину щодо перешкоджання діяльності журналіста та заподіяння йому тілесних ушкоджень.

«Відсутні також дані, які б свідчили про те, що Корчев М.М. та Нечипайло В.В. перевищили владу або службові повноваження і їх діями заподіяно істотну шкоду охороннюваним законом правам та інтересам журналіста, оскільки вони/ за мовою оригіналу постанови, - «були болісними для потерплого та такими, що ображають його особисто гідність». За таких обставин суд приходить до висновку, що постанова про порушення кримінальної справи винесена з недодержанням вимог КПК України, може породити наслідки, які виходять за межі кримінально-процесуальних відносин, і завдати такої шкоди конституційним правам і свободам внаслідок несвоєчасного судового контролю, що поновити їх буде нездійсненним та підлягає скасуванню», - йдеться у постанові суду.

Апеляція на цю скаргу може бути подана упродовж семи днів після її винесення.

Нагадаємо, 8 квітня у приміщенні «Українського дому» кореспондент телеканалу, виконуючи редакційне завдання, проводив зйомку сюжету про відкриття фотовиставки «Волинська різанина: польські та єврейські жертви ОУН УПА». Коли розпочалася штовханина між організаторами виставки та ВО «Свобода», Кутраков фіксував ці події на камеру, «у зв’язку з чим охоронці, перешкоджаючи законній професійній діяльності журналіста, насильно виштовхали кореспондента телеканалу із коридору службового виходу, завдавши йому при цьому тілесних ушкоджень».

У квітні 2010 року Новий канал подав заяву до прокуратури щодо дій приватної охорони в Українському домі та бездіяльності працівників міліції під час нападу на кореспондента.

Фото

Facebook

Відео

Позиція

Безкарна рівність

Безкарна рівність

Останній “Марш рівності”, що був проведений у Києві 18-го червня 2017 року, дає привід задуматись над вектором розвитку правого руху, а зрештою і над переосмисленням методів боротьби загалом.

Реклама

Реклама

Редакція сайту залишає за собою право не погоджуватись з думкою своїх авторів. Пропозиції та статті надсилайте на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Російська версія сайту: Napalmoff.info

Розроблено вебмайстернею Molotoff-Design
zoofirma.ru

Login or Register

LOG IN

zoofirma.ru