Молотоff

Гасла протесту:
Людина приречена бути вільною Жан-Поль Сартр
Свобода починається з сумніву
Навчання є щонайпершим боргом революціонера. Кім Ір Сен
Я люблю революціонерів. Я не люблю те, в що вони потім перетворюються. Ж. Дерріда
Це в них покарання, а в нас повага і авторитет. Нестор Махно
Жити - значить не коритися А. Камю
Суспільство має право на опір державі. Д. Локк
Все або нічого! Л.М. Толстой
Вільною людина може стати лише через свободу інших людей
Найбільше гнітять того, хто найменше вимагає. Д.Донцов
A+ A A-

Поляки подарували Путіну кривавий торт (фото)

У вівторок, 7 жовтня, у Варшаві перед посольством Росії пройшло "святкування" 62-річчя Володимира Путіна.

Російський президент отримав закривавлений торт, тарілку з сирим м'ясом і підписану поляками листівку.

"Середня тривалість життя чоловіків в Росії становить 62 роки, значить, розпочався останній рік": плакат з таким написом викликав на пікеті, організованому з нагоди 62-річчя Володимира Путіна, найсильніші емоції. Серед "подарунків" були закривавлений торт, червоний килим і тарілка з м'ясом.

"Подаруємо Путіну те, що він так любить: кров і смерть, - каже Наталія Панченко, глава варшавського Евромайдану. - Таких подарунків заслуговують усі, хто підтримує цей режим як в Росії, так і в Європі. Далеко ходити непотрібно: у Польщі - це Януш Корвін-Мікке (Janusz Korwin-Mikke) або Павел Піскорський (Paweł Piskorski). Я вважаю, що їх руки теж у крові".

На великій вітальній листівці кожен бажаючий міг залишити свої побажання. Вони були різними від Гаазького трибуналу і останнього року життя, до Майдану на Красній площі і навіть ракети, яка забрала б Путіна подалі. Росіянам поляки не бажали нічого поганого: тільки справжньої російської революції.

"Дари для Путіна"

Килим був червоним не випадково. Крім того, що він мав задовольнити зіркові "амбіції" російського президента, він символізував кров. "Кожна людина, яка прийде привітати Путіна, забрудниться цією кров'ю, оскільки кожен контакт з диктатором закінчується тим, що ми самі стаємо його співучасниками", - зазначив представник фонду "Відкритий Діалог" Томаш Чувара (Tomasz Czuwara).

Депутат партії "Право і Справедливість" (PiS) Малгожата Госевська (Małgorzata Gosiewska) "піднесла" Путіну його портрет, де він зображений поруч зі Сталіним і Гітлером, а також книгу "Лікування дітей, які перенесли психологічну травму". "Це відповідні подарунки, я думаю, він буде чудово почувати себе в компанії тиранів, а книга, можливо, щось змінить: адже в Путіні сидить маленька зла дитина, - прокоментувала Госевська. - Я вважаю, що для протесту проти путінського тероризму чудовий будь-який привід, навіть такий хепенінг".

Виступила польська група Taraka, відома виконанням гімну українського Майдану "Подай руку Україні". Лідер колективу Кароль Кус (Karol Kus) підкреслив: "Путінський режим позбавляє нас, слов'ян, можливості нормально контактувати, жити поруч. Імперіалізм веде до непотрібного кровопролиття і заперечує найважливішу цінність - свободу. Я бажаю всім слов'янським народам свободи, якої у нас не було".

Відправити Путіна у Гаагу, як злочинця

На пікет прийшло багато людей, які брали участь в акціях подібного роду від початку української кризи. "Я хочу, щоб Путін отримав такий світ, який створюється його терором, я хочу, щоб він відчув себе, як люди, яких він "звільняє", - заявила Бьянка Залевська (Bianka Zalewska), польська журналістка українського каналу "Еспресо ТВ".

Активіст з Татарстану Нафіс Кашапов, який намагається отримати в Польщі статус біженця, розповів: "Я стояв в Москві, протестуючи проти путінської політики, рівно десять років тому, в день його народження. Я був один, на моєму плакаті було написано: "ФСБ - каральна організація". Пройшло десть років, нічого не змінилося".

В'ячеслав Сівчик - білоруський політик і активіст, керівник руху солідарності "Разом!" сказав: "Я бажаю Путіну, щоб він якомога швидше опинився в потрібному для нього місці: в клітці Гаазького трибуналу, як злочинець. Чим швидше це відбудеться, тим легше буде всім народам Східної Європи".

В ході пікету його організатори вшанували пам'ять жертв конфлікту в Східній Україні, а також журналістки Анни Політковської, яку було вбито 7 жовтня вісім років тому. Пікет традиційно завершився виконанням українського гімну. З російського посольства до маніфестантів ніхто, однак, не вийшов.

За матеріалами: wyborcza.pl

Фото

Facebook

Відео

Позиція

Безкарна рівність

Безкарна рівність

Останній “Марш рівності”, що був проведений у Києві 18-го червня 2017 року, дає привід задуматись над вектором розвитку правого руху, а зрештою і над переосмисленням методів боротьби загалом.

Реклама

Реклама

Редакція сайту залишає за собою право не погоджуватись з думкою своїх авторів. Пропозиції та статті надсилайте на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Російська версія сайту: Napalmoff.info

Розроблено вебмайстернею Molotoff-Design
zoofirma.ru

Login or Register

LOG IN

zoofirma.ru