Молотоff

Гасла протесту:
Я люблю революціонерів. Я не люблю те, в що вони потім перетворюються. Ж. Дерріда
Свобода неподільна: її не можна обмежити, не вбивши її цілком. М.Бакунін
Мета бунту - перетворення. Альберт Камю
Були б революціонери – буде і революція
Вільні духом люди - створять новий світ. Дмитро Донцов
Революцію задумують романтики, здійснюють фанатики, а користуються її плодами негідники. Т. Карлейль
Найбільше гнітять того, хто найменше вимагає. Д.Донцов
Народи відновляються лише в боротьбі. Джузеппе Мацзіні
Життя має дві форми: гниття або горіння!
Людина приречена бути вільною Жан-Поль Сартр
A+ A A-

Британські рокери зняли кліп про Майдан (відео)

Група з Кембриджу Lonely The Brave випустила відео про красу і боротьбу українців, а режисер кліпу зустрів Новий рік на Майдані, наступні події жахнули його.

Lonely The Brave 4 вересня представить в Лондоні свій дебютний альбом The Day's War, реліз якого пройде трохи раніше. На пісню Backroads британці зняли кліп у Києві.

Головні герої відео - дві дівчини і три хлопця. Вони живуть в Україні і не є акторами, що надає кліпу особливий шарм. На своїй сторінці в Facebook музиканти дякують їм, називаючи по іменах: Андрій, Ліза, Настя, Саша П. і Саша С.

У кліпі молоді люди проїжджають на лонгбордах по бульвару Лесі Українки та Хрещатиком, опиняються на Рибальському мосту і Трухановому острові. Молоді люди малюють графіті на покинутій локації, танцюють і сміються в старій альтанці, стрибають у воду зі скелі. Двічі вони перетинаються з чоловіками в камуфляжі. Глядач бачить флешбеки про боротьбу протестувальників з силовиками в Києві; спостерігає, як змінюється настрій героїв відео, коли вони проходять біля барикад Майдану.

"Як тільки я почув трек, я відразу ж відчув, що відео має передавати відчуття свободи і втечі", - розповів режисер кліпу Грег Дейвенпорт сайту Digital Spy.

Режисер тоді якраз стежив за подіями Евромайдану. "Я був власне на Майдані на Новий рік, співав з 200 тисячами людей, сповнився надією - а після повернення до Лондона я з жахом спостерігав за хвилею насильства", - згадує Дейвенпорт. Його аватарка в Facebook створена за допомогою сервісу "Єдині", що робить його одним з декількох тисяч учасників українського флешмобу в Facebook.

Фото

Facebook

Відео

Позиція

Безкарна рівність

Безкарна рівність

Останній “Марш рівності”, що був проведений у Києві 18-го червня 2017 року, дає привід задуматись над вектором розвитку правого руху, а зрештою і над переосмисленням методів боротьби загалом.

Реклама

Реклама

Редакція сайту залишає за собою право не погоджуватись з думкою своїх авторів. Пропозиції та статті надсилайте на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Російська версія сайту: Napalmoff.info

Розроблено вебмайстернею Molotoff-Design
zoofirma.ru

Login or Register

LOG IN

zoofirma.ru