Молотоff

Гасла протесту:
Коли інші права сплюндровані, право на повстання стає безспірним. Томас Пейн
Революцію задумують романтики, здійснюють фанатики, а користуються її плодами негідники. Т. Карлейль
Революція - єдина форма безпосереднього самоврядування С. Дацюк
Життя має дві форми: гниття або горіння!
Мета бунту - перетворення. Альберт Камю
Ми не боїмось руїн. Ми несемо новий світ в наших серцях. Цей світ шириться і в цю хвилину. Буенавентура Дурруті
Жити - значить не коритися А. Камю
Найбільше гнітять того, хто найменше вимагає. Д.Донцов
Свобода неподільна: її не можна обмежити, не вбивши її цілком. М.Бакунін
Революція неймовірна, тому що вона справжня. Гасло 1968 року, Франція
A+ A A-

Останній диктатор Європи пообіцяв не передавати владу своїм дітям

Олександер Лукашенко з сином МиколоюПрезидент Білорусі Олександр Лукашенко не бажає своїм дітям президентства і запевняє, що передачі влади у спадщину в країні не буде.«Я буду категоричним супротивником, щоб мої діти після мене були президентами. Вони «наїлися» батьківського президентства. Тому заспокойтеся і заспокойте інших, особливо в Литві, що ось цієї спадщини або передачі в спадщину президентства в Білорусі не буде», - цитує агентство БЕЛТА інтерв'ю Лукашенка литовським ЗМІ.Говорячи про свого молодшого сина Миколу, президент Білорусі не відкидає, що в майбутньому той міг би стати главою білоруської держави, як і будь-який інший громадянин країни, що досяг 35-річного віку. «Якщо народ його обере, то чому б і ні? Він що, не може бути президентом? Апріорі не можемо це сказати. Я навіть більше скажу, навіть Ваш син може бути білоруським президентом - отримає громадянство, якщо раптом, Ви що, це заперечувати станете? .. У нас будь-який громадянин, який досяг 35 років, може висунути свою кандидатуру. От і все! І більшого ви за цим бачити не повинні», - підкреслив Лукашенко.«У мене є старші діти. Я їм ніколи б не побажав бути після мене президентами. Більше того, вони не будуть президентами після мене. Можете бути спокійні», - сказав глава держави.Білоруський лідер уперше публічно повідомив про існування у нього третього сина в 2007 році. До цього було відомо лише про двох синів.

Фото

Facebook

Відео

Позиція

Безкарна рівність

Безкарна рівність

Останній “Марш рівності”, що був проведений у Києві 18-го червня 2017 року, дає привід задуматись над вектором розвитку правого руху, а зрештою і над переосмисленням методів боротьби загалом.

Реклама

Реклама

Редакція сайту залишає за собою право не погоджуватись з думкою своїх авторів. Пропозиції та статті надсилайте на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Російська версія сайту: Napalmoff.info

Розроблено вебмайстернею Molotoff-Design
zoofirma.ru

Login or Register

LOG IN

zoofirma.ru