Молотоff

Гасла протесту:
Революція може бути небезпечною, оскільки вона сильна. Рауль Кастро
Ми не боїмось руїн. Ми несемо новий світ в наших серцях. Цей світ шириться і в цю хвилину. Буенавентура Дурруті
Революція - єдина форма безпосереднього самоврядування С. Дацюк
Жити - значить не коритися А. Камю
Вільний той, хто може не брехати А. Камю
Свобода - це, в першу чергу, не привілегії, а обов’язки А. Камю
Суспільство має право на опір державі. Д. Локк
Ті, хто роблять революцію наполовину, риють собі могилу. Сен-Жюст
Свобода починається з сумніву
Вільною людина може стати лише через свободу інших людей
A+ A A-

Крайні заходи. Маніфест Антикопа

У лютому 2013-го року колишній поліцейський і морський піхотинець Крістофер Джордан Дорнер (Christopher Dorner) оголосив війну поліції Лос-Анджелеса. Причиною тому стало звільнення Дорнера з правоохоронними органами за дачу "помилкових" показань після того, як він звинуватив свою напарницю в побитті хворого на шизофренією підозрюваного.

4-го лютого в інтернеті з'явився дорнерівський Anti-cop Manifesto, який проливає світло на войовничу поліцейську реальність і трагічну боротьбу людини проти Системи. Публікуємо переклад ключових і характерних цитат з цього об'ємного документа.

Дорнер встиг убити одного поліцейського, дочку капітана, який брав участь у його звільненні, а також її нареченого. Всього в списку тих, кого Дорнер збирається ліквідувати, значиться близько 40 імен.

Проти "Антикопа" розв'язана "найвеликомасштабніша операція з затримання людини в історії Лос-Анджелеса". У ній беруть участь вертольоти з інфрачервоними датчиками, військові броньовики і загони з собаками. За голову Дорнер оголошена нагорода в 1 мільйон доларів. Поліція вже поранила трьох чоловік, прийнявши їх за Підозрюваного № 1, який, за останніми даними, ховається десь у каліфорнійських горах. Полювання ускладнює зимовий шторм.

За час служби Дорнер був удостоєний медалями "За службу в національній обороні", "За Іракську кампанію", "За службу у війні з тероризмом", "За службу в морі", "За службу за кордоном", "За службу в резерві збройних сил", "За заслуги в якості стрільця", "За володіння пістолетом".

Я знаю, що ті з вас, хто знайомий зі мною особисто, не вірять в повідомлення преси про те, що я наважився на такі шокуючі заходи і зробив всі ці жахливі вбивства. Ви говорите собі, що це зовсім не схоже на того чоловіка, що ви знали, і який завжди був усміхнений, з чим би йому не доводилося стикатися. Я знаю, що медіа і Поліцейський Департамент Лос-Анджелеса (LAPD) будуть мене поносити. Однак зло, яке я навряд чи радий, але змушений здійснити, - на жаль, необхідне, щоб спровокувати зміни в LAPD і повернути собі ім'я. Департамент не змінювався з часів Рампарта і Родні Кінга. Стало ще тільки гірше. Єдине, що змінилося з тих пір, так це ранг замішаних в скандалах Рампарта і Кінга - всі вони були підвищені до супервайзерів, переведені в командний склад і на керуючі позиції.

Питання в тому, на що ти підеш, щоб очистити своє ім'я?

[...]

Ім'я - це не просто слово. Це твоє життя, твоя спадщина, твій шлях, твої жертви; все те, заради чого ти так завзято працював кожен день свого життя. Не дозволяй нікому безчестити його, коли знаєш, що живий, згідно власної етики та характеру.

У серпні 2007-го року я написав рапорт на офіцера Терезу Еванс (з тих пір підвищена до сержанта) за побиття підозрюваного (застосування надмірної сили) під час затримання, коли ми служили в патрулі лосанджелеської Harbor Division. Одягаючи наручники на підозрюваного (Крістофер Геттлер), Еванс вдарила його двічі в груди, і один раз в обличчя. Удар в обличчя завдав підозрюваному помітну травму на лівій щоці під оком. На жаль, після мого рапорту супервайзерам, а також слідство, яке провело Бюро внутрішніх розслідувань (детективи Вілланева і Галлегос), ніяких дій не послідувало.

...Замість цього, 10 місяців потому, 25-го червня 2008-го року, - вже після того як я успішно завершив стажування, і отримав професійні сертифікати, - я був звільнений від служби в LAPD і переведений в патруль Південно-західного відділення. Цілком очевидно, що таким чином департамент відплатив мені за рапорт на Еванс. Департамент заявив, що я збрехав і вигадав факт побиття. Я звернувся до Ради з Прав (Board of Rights) (департамент, що займається слуханнями по відновленню на роботі). Під час слухань по моїй справі Раді було надано відео, на якому Крістофер Геттлер заявляє, що був побитий офіцером Еванс. Крім того, батько Крістофера Геттлера, Річард Геттлер, підтвердив, що його хворий на шизофренію і слабоумство син був побитий. Тим не менш, Рада з Прав все одно вважає мене винним (в дачі неправдивих свідчень) і відхилила моє клопотання.

Капітан Філ Тайнджірайдс, що входить до Ради з Прав, виявився особистим другом офіцера Еванс, та був її супервайзором під час служби в дільниці Harbor. Отже, тут виникав очевидний конфлікт інтересів, і я подав прохання про його відвід з Ради. Прохання було відхилено. Адвокатом LAPD в Раді з Прав був сержант Андерсон - ще один друг Еванс, з яким вони разом патрулювали Harbor; ще один конфлікт інтересів. Прохання про його заміну було також відхилено.

Під час слухань у СП, департамент безуспішно спробував визначити мене як задираку і хулігана. Вони заявили, що я пресував рекрута, Авраама Шефріса, під час навчання в академії, але з'ясувалося, що я, навпаки, був єдиний, хто заступився за Шефріса, коли інші рекрути наспівували йому нацистські гімни про спалення євреїв у гетто Другої світової. В одному з таких концентраційних таборів перебував батько Шефріса...

Випадок з Шефрісом привів слідство Бюро внутрішніх розслідувань до ще однієї скарги, яку я написав на товаришів по службі. Коли ми патрулювали в Голлівуді, офіцери Херміліо Бурідіос і Марлон Магана (як і раніше служать в LAPD) вирішили озвучити свої думки про чорних. Я почув як Мегана звернувся до когось словом "ніггер". Я сказав Мегані, щоб він більше не використовував це образливе слово, на що він відповів, "я буду говорити його, коли захочу". Офіцер Бурідіос підтримав свого товариша і сказав, що теж буде говорити "ніггер" коли йому заманеться. Я накинувся на офіцера Бурідіоса, схопив його за шию, і почав її стискати. Я заявив йому, "ніколи, блядь, цього не говори". Нас розборонили інші офіцери. Що мені слід було зробити, так це пустити в череп Меган і Бурідіоса по дев'ятиміліметрові кулі з Winchester Ranger. Ситуація була б вирішена швидко і ефективно...

[...]

Я виріс в районі, де чорне населення становило менше 1%. Мій перший спогад про расизм відноситься до часів, коли я вчився в першому класі Норволкської Християнської школи. Мій однокласник Джим назвав мене ніггером. Моя відповідь була швидкою і не фатальною. Я посадив його поштовхом і ударом. Він заплакав і поскаржився вчителю, а вчитель - директору школи. Директор дала прочухана Джиму за образливу лексику, але, з незрозумілих причин, відлупцювали і мене за те, що я побив Джима, який назвав мене ніггером. Він сказав, що хороший християнин чинить, як Ісус, і підставляє іншу щоку. От тільки я не йобаний християнин, і ця стара книжка, наповнена вигадками і напів-вигадками, під назвою Біблія, не говорить про те, що Ісуса колись називали ніггером. За яким правом ви караєте мене за те, що я захищаю свої права і вимагаю, щоб до мене ставилися як до людини на рівних. У той день я вирішив, що не потерплю расових образ на свою адресу.

[...]

На жаль, мене не буде серед живих, щоб засвідчити момент, коли моє ім'я буде очищено. Ось про що мова - мова про ім'я. Людина ніщо без нього.

[...]

Чого вони не згадували на Раді з Прав, так це довгої історії застосування сили офіцером Терезою Еванс за час її служби в LAPD. Вона визнавала це, і навіть отримувала попередження від Відділу ризиків (Risk management). Її відоме прізвисько - Чупакабра. Вона ним гордиться і підтримує його використання в дільниці. Вона вважає, що пустити кров підозрюваного під час арешту - це просто весела розвага. Одного разу вона навмисно поранила шкіру підозрюваної, яку ми затримали за поливання своїх мешканців водою із садового шлангу. Знаючи, що у підозрюваної тонка і еластична шкіра, Еванс, одягнувши на неї наручники, зробила їй "кропивку". Тій жінці було більше 70-и років, вона була матір'ю і бабусею, і злилася на своїх наймачів за несплату ренти. Еванс, своїми діями ти знищила моє життя і моє ім'я. Час вийшов...

[...]

Я випробував все, щоб повернути своє ім'я. [...] Це - мої крайні заходи. LAPD приховала істину, і це призвело до фатальних наслідків. Дії LAPD коштували мені кар'єри в поліції, кар'єри у морській піхоті. У мене був допуск до особливо секретної інформації. Вище тільки у тих, хто працює безпосередньо з Президентом. Я втратив своє місце в командному складі Naval Security Forces. Я втратив стосунки зі своєю сестрою та матір'ю, близькими друзями. Я втратив все, втративши ім'я... Капітан Філ Тайнджірайдс, Джастін Айзенберг, Мартелла, Ренді Квон і сержант Андерсон знали, що я невинуватий, але вирішили вигнати мене на користь кар'єри офіцера Терези Еванс. [...] Ваш день прийшов.

[...]

Я свідомий американець. Я син, я брат, я військовий. Я людина, яка втратила віру в систему, коли система зрадила, зганьбила і оббрехала мене. Я прожив хороше життя, і, незважаючи на те, що ніколи не був релігійною людиною, завжди дотримувався власного етичного кодексу, цінностей справжнього півничанина. Мені не потрібна морська піхота, щоб підтримувати в собі Честь, Мужність і Відданість. Все це прошито в моєму ДНК.

[...]

Ви побачите, на що здатний стукач, коли ви забираєте в нього все - в особливості його ІМ'Я!

[...]

Самозбереження більше не має значення. Я не боюся смерті, оскільки давно вже мертвий, з 2/1/09.

[...]

З 2005 по 2009 рік, будучи офіцером поліції, я надивився на одні з найогидніших вчинків, на які тільки здатна людина. На жаль, більшість з них відбувалося не на вулицях Лос-Анджелеса, але в дільницях і автозамовленнях поліції. Справжні вороги Лос-Анджелеса - не громадяни і підозрювані, але офіцери поліції...

[...]

Коли відкриється правда, вбивства закінчаться.

[...]

Цей департамент не змінився з часів Дерели Гейтса і Марка Фермана. Ці офіцери і раніше служать і були переведені в командний склад, на керуючі позиції. Я виправлю цю помилку. Чи відомо вам, що офіцер, який б'є Родні Кінга кийком на горезвісному запису, сьогодні є капітаном поліцейської дільниці? [...] Чи відомо вам, що Еванс, яка побила містера Геттлера, була з тих пір підвищена до сержанта? [...] Так само, як і офіцер, який брав участь у першотравневій різанині в парку МакАртура. Сьогодні він сержант.

[...]

Іноді людина потребує того, щоб довести свою домінуючу позицію, і приймає доброту іншого за слабкість. Це - неправильний вибір.

Звільнення офіцера тільки тому, що він вирішив викрити культуру брехні, расизму і надмірного застосування сили? Це повинно закінчитися.

Я тут, щоб спровокувати зміни та встановити закон. Культура LAPD повинна поступитися спільноті чесних і хороших офіцерів. Я прийшов для того, щоб виправити і відкалібрувати ваші моральні компаси.

Білі офіцери, які йдуть в Південне Бюро лише для того, щоб робити жертвами неосвічені і необізнані в своїх правах меншини, ви - мої мішені.

Чорні офіцери-супервайзери, які залишаються працювати в Південному Бюро тільки щоб відігратися на своїх підлеглих білих офіцерах за біль, яку їхні предки завдавали їм, тоді ще стажистам і новачкам, ви - мої мішені.

Офіцери іспанської етнічності, які виктимізують новоприбулих іммігрантів з власного етносу. Ви називаєте їх брудними мексами прямо в обличчя і принижуєте їх на очах своїх колег, щоб отримати їх схвалення - ви забули про те, що ваші батьки теж колись були іммігрантами. Ви - мої мішені.

Офіцери-лесбіянки на керуючих посадах, які ходять з дня у день на роботу з однією лише метою: використовувати свою владу (не фемінізм) для приниження молодших по званню офіцерів-чоловіків. Ви - мої мішені.

Офіцери-азіати, які просто стоять і спостерігають за всім вищесказаним, мовчки, і тільки тому, що "вони не люблять конфлікти". Ви також - мої мішені.

[...]

Щотижня, - незліченну кількість разів, - офіцери затримують когось, називають його підозрюваним-затриманим-обвинуваченим, хоча вже до суду знають, що всі докази вказують на його невинуватість. Знаєте, що вони говорять, коли перевертають з ніг на голову життя невинної людини? "Йому слід було сидіти вдома, а не тинятися вулицями, будучи схожим на підозрюваного. Та й подивися на нього, все одно виглядає як лайно...".

[...]

Чому вам, громадяни, повинно бути шкода тих, хто з посмішкою засиджується поруч з убитими тілами ваших близьких тільки для того, щоб отримати понаднормові? Чи відомо вам, що офіцери часто фотографують трупи на свої мобільні і потім обмінюються фотографіями, змагаючись за звання чемпіона ночі по жорсткій сцені? І цим займаються не тільки якісь 20-і літні шалапути, але й респектабельні 50-річні офіцери.

[...]

Ніхто не хоче стати вбивцею поліцейських. Це йде врозріз з усім, ким я коли-небудь був. З дитинства я бачив у поліції своє покликання. Але, вже будучи молодим офіцером, переконався, що це не підозрюваних з вулиці ви повинні остерігатися, а офіцерів поліції...

[...]

Бреттон, Бек, Хейс, Тайнджірайдс, Айзенберг, Мартелла, Кван, Еванс, Хернандес, Вілланова / Галлегос і Андерсон. Переховування правди приведе до смертельних наслідків для вас і ваших сімей. Я обіцяю вам елемент несподіванки там, де ви працюєте, живете, їсте і спите. [...] Мені так і не випала нагода завести родину. Я заберу ваші...

[...]

Кван, Андерсон, Еванс і члени Ради з Прав - дивіться своїм дружинам/чоловікам і дітям, які залишилися в живих, прямо в обличчя і скажіть їм правду, чому ваші діти мертві.

[...]

"Час від часу дерево свободи повинно освіжатися кров'ю патріотів і тиранів", - говорив Томас Джефферсон. Ця цитата не спрямована до уряду США, який я підтримую на всі 100, але до LAPD, яке не в змозі за собою стежити...

[...]

Я знаю ваші тактики, техніки і процедури. Оцінка загроз вам не допоможе. Все просто - я знаю, як ви думаєте і дієте. Я знаю, як обійти вас...

[...]

...Мені нічого втрачати. Мої особисті втрати нічого не значать.

[...]

...Ви не можете мати переваги проти супротивника, який позбавлений страху смерті.

[...]

Сподіваюся, ваші аналітики зробили свою домашню роботу, і вам відомо, що, де б я не служив, - я завжди був кращим стрільцем. Я використовую проти вас кожен навик, якому мені довелося навчитися на тренуваннях зі стрілецькою і артилерійською зброєю, вибухівкою, а також на курсах з техніки виживання.

[...]

Я - ходяча обтяжлива обставина, яку ви створили.

[...]

...Ви недооцінили сплячого велетня. Для мене немає звичайних загроз.

[...]

...У вас є чисельна перевагу, але ви реакційні і передбачувані у своїх діях. Мої сила і перевага в тому, що я непередбачуваний і нічого не вибачаю...

[...]

Америка, незабаром ти зрозумієш, що цей світ витканий з різних людей, у яких спільні базові потреби і бажання для себе, своїх родичів, співтовариств і країни. Це свобода жити і кохати. Вони можуть їсти різну їжу, насолоджуватися різною музикою, говорити на різних мовах, але, в цілому, вони не дуже відрізняються від тебе і мене. Це - Америка.

[...]

Містер Фрейд, замдиректора школи Cypress HS, пам'ятаєте, як ви збрехали моєї матері і поліції про те, що ви ніколи не говорили мені в особистій бесіді, що знаєте, хто вкрав мій годинник (Міранда)? [...] Я це не забув, і згадав 13 років потому під час слухань в Раді з Прав. Можливо, ви можете зізнатися в цій брехні хоча б своій родині. Зателефонуйте моєї матері і вибачтеся перед нею за те, що збрехали їй в 1996-му році.

[...]

Якщо це можливо, я хотів би, щоб мій мозок був збережений для вивчення наукою наслідків впливу на людину важкої депресії.

[...]

Дорогі друзі, хотілося б мені, що ми могли постаріти разом.

[...]

Єдине, що змінює політику і привертає увагу - це смерть.

[...]

Хілларі Клінтон. Ти станеш чудовим президентом в 2016-му. [...] Наглядай за Біллом...

[...]

Вельмишановний президент Джордж Буш. Вони так і не оцінили твого президентства, але ти назавжди залишишся другим моїм улюбленим президентом...

[...]

Баптистська церква Вестборо, гори вогнем, і утихомир не від задухи, але від язиків полум'я.

[...]

Крістофер Вальц, ти потряс мене в "Безславних виродках", але після "Джанго" я ​​взагалі зафанатів...

[...]

Анонімус, тебе ненавидять, паплюжать і називають ворогом держави. Особисто я розглядаю тебе як культуру і необхідність, яка відкриває правду схованому світу. Вперед!

[...]

Моя думка про жінок-військових. Багато хто хоче вашого провалу. Я бажаю вам успіхів і перемог. Кожна з вас - першопроходець. Колись вони і чорним не давали взяти участь в хорошому бою. Але це ваше громадянське право. Не здавайтеся!

[...]

Прийшов час дозволити подружжям-геям отримувати ті ж пільги, які отримують подружжя гетеросексуальних службовців...

[...]

І, до речі - мені подобається ваша нова зачіска, місіс Обама.

За матеріалами: looo.ch

Фото

Facebook

Відео

Позиція

Безкарна рівність

Безкарна рівність

Останній “Марш рівності”, що був проведений у Києві 18-го червня 2017 року, дає привід задуматись над вектором розвитку правого руху, а зрештою і над переосмисленням методів боротьби загалом.

Реклама

Реклама

Редакція сайту залишає за собою право не погоджуватись з думкою своїх авторів. Пропозиції та статті надсилайте на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Російська версія сайту: Napalmoff.info

Розроблено вебмайстернею Molotoff-Design
zoofirma.ru

Login or Register

LOG IN

zoofirma.ru