Молотоff

Гасла протесту:
Ми не боїмось руїн. Ми несемо новий світ в наших серцях. Цей світ шириться і в цю хвилину. Буенавентура Дурруті
Коли інші права сплюндровані, право на повстання стає безспірним. Томас Пейн
Вільною людина може стати лише через свободу інших людей
Я люблю революціонерів. Я не люблю те, в що вони потім перетворюються. Ж. Дерріда
Нудьга контрреволюційна. Гасло 1968 року, Франція
Людина приречена бути вільною Жан-Поль Сартр
Революцію задумують романтики, здійснюють фанатики, а користуються її плодами негідники. Т. Карлейль
Права не просять - права беруть. П. Кропоткін
Були б революціонери – буде і революція
Це в них покарання, а в нас повага і авторитет. Нестор Махно
A+ A A-

Висновки… Сумніви… Сподівання…

Едгар Енде, (1957) ЗвільненняЗазвичай такі сповіді присвячують круглим датам, але це банальна й стереотипна фігня. Замислюватись про те, що змінилось – у тобі, у світі, у оточуючих, варто завжди. Були і є люди, які мене вчать. Кожної хвилини – словами, жестами, діям. Навіть мовчанням. Проте, мудрі кажуть: життя навчить. Власне, це і є спроба осмислити, чого мене навчило життя у двіжусі.

1) Завжди бути на стрьомі. Це не значить знервовано оглядатись ідучи вулицею і щотижня змінювати фальшивий паспорт. Просто виробляється якась чуйка, коли і куди бігти, де стати. Починаєш уважніше ставитись до того, що відбувається. Шукаєш приховані мотиви. Ти вивчаєш ознаки піздєца і в необхідний момент розумієш, що він близько.

2) «Думай кому ти і що говориш» (с) Г.П.Я. – Починаєш реально думати. Це не означає брехати всім та ще й по-різному (хоча і таке часом доводиться робити). Просто думаєш перш ніж сказати, бо за слова треба відповідати. Фраза: «Я тебе зараз вдарю» це – не погроза. Або б’єш або замовкаєш (с).

3) Бачачи людину, починаєш думати чим вона може бути корисна. Незначуща розмова з випадковим сусідом може стати доленосною зустріччю.

4) Пристойно виглядати на акціях. Справа навіть у фотографіях, які можуть десь потрапити. Просто, якщо два роки ходити на акції нафарбованою і в класичному прикиді, то фіг мене тоді хто впізнає з немитою головою, заспаним, розпухлим обличчям, вдягненою у камуфляжно – чорні мішкуваті шмотки. Конспірація понад усе. Доречі, класичний прикид іноді рятує підчас втечі після «темних »(прецеденти були)

5) Не ставити зайвих питань. Ніяких. Як би цікаво не було. Десь поїхали – так треба. Кудись ідемо – так треба. Щось хтось робить – так треба. Питання : «Нащо ви прасуєте газети?»(с) М.І.О. доцільне лише у одному випадку, якщо в тебе в кишені необхідна нам кількість готових димовух і робити нові не треба. Питання про партійну приналежність і погляди теж, доречі, не завжди є тактовним і актуальним. Про особисте життя і кримінальні справи Я взагалі мовчу.

6) Підчас виготовлення бомб (Шановні співробітники СБУ! Це умовний метафоричний приклад. Братство Луки бомб не робить – ми митці) ввічливості і взаємоповаги ніхто не відміняв. Їх узагалі ніхто не відміняв. До того ж, ті з ким робиш бомби(листівки, банер, написи на стінах…) – найрідніші люди. Кого, як не їх поважати і цінувати?

7) Емоції варто демонструвати, якщо вони доцільні і резонують з емоціями оточуючих. Істеричний сміх в РОВД і плач, коли всім весело – mauvais tone. Страх просто слід перемагати. Або молитись (не в голос) А особисте… Мовчи й усміхайся, коли між ребрами колупаються ножем (с) Г.О.С.

8) Забути про своє життя поза. Всім пох ким і з ким ти був до. Ким є. Скільки дипломів і.т.д. Тут ти – революціонер. І все. І тільки. І назавжди. Єдине, варто знати найближчим – телефон батьків, про всяк випадок. Ідеальна тусовка, коли навіть імен не знають, лише прізвиська. Див. передостаннє речення п. 4.

9) Оминаючи пафос про смерть за Україну і таке інше. Бути готовим просидіти кілька дім у РОВД або просто отримати по печінці. Ідеш на справу – ризикуєш по-справжньому. І торба.

10) Усвідомлювати свій статус. Усвідомлювати і приймати. Не претендувати на вищий, а мовчки, зціпивши зуби його заробляти. Якщо робиш акцію – роби добре, а піарити і перепощувати її має решта. Преса, співчуваючі, активісти, які не змогли прийти…

І останнє. Найнеприємніше і найсокровенніше. Ніколи нікому не вірити. Без виключень. Зрадити можуть усі. І зрадять. Просто, якщо це усвідомлюєш – зраду легше пережити.

P.S. Це не заповіді для новачків. Це конспект уроків, засвоєних новачком, без претензії на повчання, вдячно присвячений тим, хто так чи інакше мене вчив і вчитиме надалі.

Амінь

Автор: Ярослава Пугачова

Джерело: art-bratstvo.org

Фото

Facebook

Відео

Позиція

Безкарна рівність

Безкарна рівність

Останній “Марш рівності”, що був проведений у Києві 18-го червня 2017 року, дає привід задуматись над вектором розвитку правого руху, а зрештою і над переосмисленням методів боротьби загалом.

Реклама

Реклама

Редакція сайту залишає за собою право не погоджуватись з думкою своїх авторів. Пропозиції та статті надсилайте на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Російська версія сайту: Napalmoff.info

Розроблено вебмайстернею Molotoff-Design
zoofirma.ru

Login or Register

LOG IN

zoofirma.ru