Молотоff

Гасла протесту:
Все або нічого! Л.М. Толстой
Революцію задумують романтики, здійснюють фанатики, а користуються її плодами негідники. Т. Карлейль
Суспільство має право на опір державі. Д. Локк
Опиратися можна тільки на те, що чинить опір. Б. Паскаль
Нудьга контрреволюційна. Гасло 1968 року, Франція
Свобода одного закінчується там, де починається свобода іншого. М.Бакунін
Свобода - це, в першу чергу, не привілегії, а обов’язки А. Камю
Революція неймовірна, тому що вона справжня. Гасло 1968 року, Франція
Ми не боїмось руїн. Ми несемо новий світ в наших серцях. Цей світ шириться і в цю хвилину. Буенавентура Дурруті
Свобода починається з сумніву
A+ A A-

Висновки… Сумніви… Сподівання…

Едгар Енде, (1957) ЗвільненняЗазвичай такі сповіді присвячують круглим датам, але це банальна й стереотипна фігня. Замислюватись про те, що змінилось – у тобі, у світі, у оточуючих, варто завжди. Були і є люди, які мене вчать. Кожної хвилини – словами, жестами, діям. Навіть мовчанням. Проте, мудрі кажуть: життя навчить. Власне, це і є спроба осмислити, чого мене навчило життя у двіжусі.

1) Завжди бути на стрьомі. Це не значить знервовано оглядатись ідучи вулицею і щотижня змінювати фальшивий паспорт. Просто виробляється якась чуйка, коли і куди бігти, де стати. Починаєш уважніше ставитись до того, що відбувається. Шукаєш приховані мотиви. Ти вивчаєш ознаки піздєца і в необхідний момент розумієш, що він близько.

2) «Думай кому ти і що говориш» (с) Г.П.Я. – Починаєш реально думати. Це не означає брехати всім та ще й по-різному (хоча і таке часом доводиться робити). Просто думаєш перш ніж сказати, бо за слова треба відповідати. Фраза: «Я тебе зараз вдарю» це – не погроза. Або б’єш або замовкаєш (с).

3) Бачачи людину, починаєш думати чим вона може бути корисна. Незначуща розмова з випадковим сусідом може стати доленосною зустріччю.

4) Пристойно виглядати на акціях. Справа навіть у фотографіях, які можуть десь потрапити. Просто, якщо два роки ходити на акції нафарбованою і в класичному прикиді, то фіг мене тоді хто впізнає з немитою головою, заспаним, розпухлим обличчям, вдягненою у камуфляжно – чорні мішкуваті шмотки. Конспірація понад усе. Доречі, класичний прикид іноді рятує підчас втечі після «темних »(прецеденти були)

5) Не ставити зайвих питань. Ніяких. Як би цікаво не було. Десь поїхали – так треба. Кудись ідемо – так треба. Щось хтось робить – так треба. Питання : «Нащо ви прасуєте газети?»(с) М.І.О. доцільне лише у одному випадку, якщо в тебе в кишені необхідна нам кількість готових димовух і робити нові не треба. Питання про партійну приналежність і погляди теж, доречі, не завжди є тактовним і актуальним. Про особисте життя і кримінальні справи Я взагалі мовчу.

6) Підчас виготовлення бомб (Шановні співробітники СБУ! Це умовний метафоричний приклад. Братство Луки бомб не робить – ми митці) ввічливості і взаємоповаги ніхто не відміняв. Їх узагалі ніхто не відміняв. До того ж, ті з ким робиш бомби(листівки, банер, написи на стінах…) – найрідніші люди. Кого, як не їх поважати і цінувати?

7) Емоції варто демонструвати, якщо вони доцільні і резонують з емоціями оточуючих. Істеричний сміх в РОВД і плач, коли всім весело – mauvais tone. Страх просто слід перемагати. Або молитись (не в голос) А особисте… Мовчи й усміхайся, коли між ребрами колупаються ножем (с) Г.О.С.

8) Забути про своє життя поза. Всім пох ким і з ким ти був до. Ким є. Скільки дипломів і.т.д. Тут ти – революціонер. І все. І тільки. І назавжди. Єдине, варто знати найближчим – телефон батьків, про всяк випадок. Ідеальна тусовка, коли навіть імен не знають, лише прізвиська. Див. передостаннє речення п. 4.

9) Оминаючи пафос про смерть за Україну і таке інше. Бути готовим просидіти кілька дім у РОВД або просто отримати по печінці. Ідеш на справу – ризикуєш по-справжньому. І торба.

10) Усвідомлювати свій статус. Усвідомлювати і приймати. Не претендувати на вищий, а мовчки, зціпивши зуби його заробляти. Якщо робиш акцію – роби добре, а піарити і перепощувати її має решта. Преса, співчуваючі, активісти, які не змогли прийти…

І останнє. Найнеприємніше і найсокровенніше. Ніколи нікому не вірити. Без виключень. Зрадити можуть усі. І зрадять. Просто, якщо це усвідомлюєш – зраду легше пережити.

P.S. Це не заповіді для новачків. Це конспект уроків, засвоєних новачком, без претензії на повчання, вдячно присвячений тим, хто так чи інакше мене вчив і вчитиме надалі.

Амінь

Автор: Ярослава Пугачова

Джерело: art-bratstvo.org

Фото

Facebook

Відео

Позиція

Безкарна рівність

Безкарна рівність

Останній “Марш рівності”, що був проведений у Києві 18-го червня 2017 року, дає привід задуматись над вектором розвитку правого руху, а зрештою і над переосмисленням методів боротьби загалом.

Реклама

Реклама

Редакція сайту залишає за собою право не погоджуватись з думкою своїх авторів. Пропозиції та статті надсилайте на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Російська версія сайту: Napalmoff.info

Розроблено вебмайстернею Molotoff-Design
zoofirma.ru

Login or Register

LOG IN

zoofirma.ru