Молотоff

Гасла протесту:
Це в них покарання, а в нас повага і авторитет. Нестор Махно
Людина приречена бути вільною Жан-Поль Сартр
Життя має дві форми: гниття або горіння!
Мета бунту - перетворення. Альберт Камю
Вільний той, хто може не брехати А. Камю
Нудьга контрреволюційна. Гасло 1968 року, Франція
Революція може бути небезпечною, оскільки вона сильна. Рауль Кастро
Найбільше гнітять того, хто найменше вимагає. Д.Донцов
Революція неймовірна, тому що вона справжня. Гасло 1968 року, Франція
Свобода починається з сумніву
A+ A A-

Індіанці: мудрість вирваних зубів

Вождь племені хункпапа-сіу Сидячий БикСидячий Бик, вождь племені хункпапа-сіу, який розгромив кавалерію генерала Кастера, був запрошений в 1883 році на церемонію відкриття тихоокеанської залізниці. Коли настала його черга говорити, він сказав на мові лакота: "Я ненавиджу всіх білих людей. Ви злодії і брехуни. Ви забрали нашу землю і зробили нас ізгоями". Дуже швидко ерудований перекладач вимовив, що вождь щасливий бачити всіх присутніх і сподівається на мир і процвітання білим людям. Сидячому Бику влаштували овацію.

Сидячий Бик очолював племена індіанців, що протистояли переселенню в резервації: як противник переселення та підписів несправедливих угод, мав багато наступників серед усіх племен лакота.

25 червня 1876 об'єднані війська індіанців сіу та чейенів під проводом Сидячого Бика в битві при Літл-Бігхорн розбили кавалерію генерала Кастера; це була одна із найзначніших перемог індіанців у війні за свою територію. Після поразки Кастера армія США почала справжнє полювання на "зрадників-індіанців".

Американський кавалерійський офіцер, який прославився безрозсудною хоробрістю, необдуманістю дій і байдужістю до втрат Джордж Армстронг Кастер

Великий табір розділився на групи, котрі спробували уникнути поселення в резервації і дали відсіч військам. Група Сидячого Бика відступила в Канаду, але в 1881 році і вони були вимушені здатися; самого Сидячиого Бика ув'язнено у форт-Рендел. Зі звільненням у 1883 році він активно виступав проти продажу земель резервації.

Коли в 1890 році серед племен сіу з'явилося багато прибічників месіанського культу Танцю Духа — і ситуація виходила з-під контролю — вирішено арештувати найагресивнішних вождів: у першу чергу — Сидячого Бика. Хоч він сам не був із числа ватажків культу, однак залишався дуже вороже налаштованим проти білих — і готувався до повстання.

При спробі заарештувати його виникла перестрілка: вождя убито сержантом індіанської поліції, Червоним Томагавком.

Джон Кульгавий Олень: "До того, як до нас прийшли наші білі брати і цивілізували нас - у нас не було в'язниць. Тому ми не були злочинцями. Не буває злочинців без позбавлення волі. У нас не було замків і ключів, тому ми не були злодіями. Якщо у людини не було коня або ковдри - хтось віддавав йому своє. Ми були занадто дикими, щоб надавати велике значення особистим речам. Ми хотіли мати речі тільки для того, щоб можна було поділитися ними. У нас не було грошей і ми не знали, скільки коштує кожна людина. У нас не було зводу законів, адвокатів і політиків, тому ми не вміли обманювати. Ми дійсно перебували в жахливому стані і я навіть не розумію, як ми обходилися без усіх тих чудових речей, які принесла нам цивілізація!"

Американський репортер задав Сидячому Бику питання - за що його так шанують всі індіанці? Сидячий Бик запитав у відповідь - чи правда що у білих людей найбільшою повагою користується той, хто має більше всіх коней і будинків? Коли репортер відповів ствердно, Сидячий Бик сказав, що його поважають за те, що він нічого не робив для себе і нічого не залишав собі.
Сидячий Бик і американський військовий, мисливець на бізонів Баффало Білл, 1885 рік
Не треба багато слів, щоб сказати правду.

Що таке життя? Це світло світлячка в ночі. Це дихання бізона, коли приходить зима. Це тінь, що лягає на траву, і тане на заході.

Люби землю. Вона не успадкована тобою у твоїх батьків, вона позичена тобою у твоїх дітей.

Коли буде зрубано останнє дерево, коли буде отруєна остання річка, коли буде спійманий останній птах, - тільки тоді ви зрозумієте, що гроші не можна їсти.

У перший рік одруження молодята дивилися один на одного і думали, чи можуть вони бути щасливі. Якщо ні - вони прощалися і шукали собі нове подружжя. Якби вони були змушені жити разом у незгоді, ми були б так само дурні, як біла людина.

Ти не можеш розбудити людину, яка вдає, що спить.

Великий Дух недосконалий. У нього є світла сторона і темна. Іноді темна сторона дає нам більше знань, ніж світла.

Подивіться на мене. Я бідний і голий. Але я вождь свого народу. Нам не потрібні багатства. Ми всього лише хочемо навчити наших дітей бути правими. Ми хочемо миру і любові.

Навіть твоє мовчання може бути частиною молитви.

Біла людина жадібна. У кишені вона носить полотняну ганчірку, в яку вишмаркує свій ніс - наче боїться, що може висякати щось дуже цінне.

Ми бідні, тому що ми чесні.

Знання заховано в кожній речі. Колись світ був бібліотекою.

Мій син ніколи не займеться землеробством. Той, хто працює на землі, не бачить снів, а мудрість приходить до нас у снах.

Ми не хочемо церков, тому що вони навчать нас сперечатися про Бога.

Коли людина молиться один день, а потім грішить шість, Великий Дух гнівається, а Злий Дух сміється.

Чому ви берете силою те, що не можете взяти любов'ю?

Давні часи було чудесним. Літні люди сиділи під сонцем біля порогу свого будинку і грали з дітьми до тих пір, поки сонце не занурювало їх у дрімоту. Літні люди грали з дітьми щодня. А в якийсь момент вони просто не прокидалися.

Коли помирає легенда і пропадає мрія, в світі не залишається величі.

Що таке людина без звірів? Якщо всі звірі будуть винищені, людина помре від великої самотності духу. Все, що трапляється зі звірами, трапляється і з людиною.

Одне "візьми" краще двох "я віддам".

Не йди позаду мене - можливо, я не поведу тебе. Не йди попереду мене - можливо, я не піду за тобою. Іди поруч, і ми будемо одним цілим.

Правда - це те, у що люди вірять.

Навіть маленька миша має право на лють.

Я страждаю, коли згадую, як багато було сказано хороших слів і як багато обіцянок було порушено. У цьому світі занадто багато говорять ті, у кого взагалі немає права говорити.

Нехай мій ворог буде сильний і страшний. Якщо я поборю його, я не буду відчувати сорому.

Той, хто розповідає історії, править світом.

Прагни до мудрості, а не до знань. Знання - це минуле. Мудрість - це майбутнє.

Коли ти народився, ти плакав, а світ сміявся. Живи так, щоб, вмираючи, ти сміявся, а світ плакав.

Фото

Facebook

Відео

Позиція

Безкарна рівність

Безкарна рівність

Останній “Марш рівності”, що був проведений у Києві 18-го червня 2017 року, дає привід задуматись над вектором розвитку правого руху, а зрештою і над переосмисленням методів боротьби загалом.

Реклама

Смотрите информацию sedona giant на нашем сайте.

Реклама

Редакція сайту залишає за собою право не погоджуватись з думкою своїх авторів. Пропозиції та статті надсилайте на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Російська версія сайту: Napalmoff.info

Розроблено вебмайстернею Molotoff-Design
zoofirma.ru

Login or Register

LOG IN

zoofirma.ru