Молотоff

Гасла протесту:
Опиратися можна тільки на те, що чинить опір. Б. Паскаль
Навчання є щонайпершим боргом революціонера. Кім Ір Сен
Революція - єдина форма безпосереднього самоврядування С. Дацюк
Це в них покарання, а в нас повага і авторитет. Нестор Махно
Права не просять - права беруть. П. Кропоткін
Свобода або смерть! Нестор Махно
Мета бунту - перетворення. Альберт Камю
Свобода - це, в першу чергу, не привілегії, а обов’язки А. Камю
Свобода починається з сумніву
Революція може бути небезпечною, оскільки вона сильна. Рауль Кастро
A+ A A-

Бійка Парубія і Ляшко в студії «Шустер Live» (відео)

Перед ефіром «Шустер Live» народний депутат від Нашої України Андрій Парубій силою намагався вивести з залу депутата від БЮТ Олега Ляшка. Після чого Савік Шустер зміг провести програму. Депутати «обіймалися» досить довго, поки Парубію вдалося відірвати Ляшка від крісла і від колони, за які той тримався, не бажаючи вирушати із студії. Бютівець викрикував звинувачення в адресу Ющенка: «Ось така у нас свобода слова. Депутатові не дають сказати слово. Я хочу в очі поглянути Президентові після того, що він наговорив про мене. Це проти нього кримінальну справу відкривали, він розікрав гроші банку «Україна».  Парубій відпустив Ляшка лише за межами студії. Депутат від БЮТ спробував знову повернуться в студію, але двері були закриті.

Фото

Facebook

Відео

Позиція

Безкарна рівність

Безкарна рівність

Останній “Марш рівності”, що був проведений у Києві 18-го червня 2017 року, дає привід задуматись над вектором розвитку правого руху, а зрештою і над переосмисленням методів боротьби загалом.

Реклама

Реклама

Редакція сайту залишає за собою право не погоджуватись з думкою своїх авторів. Пропозиції та статті надсилайте на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Російська версія сайту: Napalmoff.info

Розроблено вебмайстернею Molotoff-Design
zoofirma.ru

Login or Register

LOG IN

zoofirma.ru