Молотоff

Гасла протесту:
Найбільше гнітять того, хто найменше вимагає. Д.Донцов
Суспільство має право на опір державі. Д. Локк
Ми не боїмось руїн. Ми несемо новий світ в наших серцях. Цей світ шириться і в цю хвилину. Буенавентура Дурруті
Коли інші права сплюндровані, право на повстання стає безспірним. Томас Пейн
Вільною людина може стати лише через свободу інших людей
Cолідаризуватися треба з тими, у кого стріляють, а не з тими, хто стріляє А. Камю
Вільні духом люди - створять новий світ. Дмитро Донцов
Права не просять - права беруть. П. Кропоткін
Опиратися можна тільки на те, що чинить опір. Б. Паскаль
Я люблю революціонерів. Я не люблю те, в що вони потім перетворюються. Ж. Дерріда
A+ A A-

Війна за свій рахунок. Документальний фільм

Документальний фільм "Війна за свій рахунок" - це портрет солдатів нової України, більшість з яких пішли на війну відразу після Майдану, мають гарну освіту та тверді переконання.

"Я та дванадцять моїх побратимів записались добровольцями до Нацгвардії. За кілька днів до від"їзду на схід, мій друг режисер Іван Ясній зателефонував і запропонувати взяти з собою камеру. Я відмовлявся: як можна знімати з автоматом і камерою одночасно? Але він наполягав, що це така маленька камера, яку можна і на голову почепити, і на автомат. Так я почав знімати фільм. Від самого початку хотів зняти фільм про хлопців, разом з якими прийшов до лав Нацгвардії. Ніяких генералів-командирів, ніякої політики. Лише проста солдатська правда і ті істини, за які ми прийшли воювати", - розповідає Леонід Кантер.

Читайте також інтерв'ю одного з героїв фільму "Війна за свій рахунок", редактора Molotoff Мирослава Гришина

"Гвардієць: Добровольцям важливо, щоб їх не кидали як лохів"

"Знімати було складно. Автомат справді заважав. Але хлопці дуже підтримували мене, розуміючи наскільки важливим може стати ця хроніка. В якийсь момент до нас перебрався комбат зі штабом. Час від часу він потрапляв до мене в кадр, де поставав в далеко не кращому світлі. Тож він і всі ті покидьки, які ганьблять українську армію почали виживати мене з батальйону. Тричі, нібито на підозрою у шпигунстві у мене відбирали зброю і відправляли "на профілактичні бесіди" в Ізюм, сподіваючись, що мене затримає СБУ. Але до їх великого розчарування я знаходив все більше прихильників, в тому числі серед керівництва АТО і врешті повертався на блок-пост. Тоді підступні командири вирішили обшукати мої речі знайти і знищити матеріал. Але хлопці сховали диск і передали його до Києва", - зазначає Кантер.

Цей документальний фільм не блок-бастер про крутих рембо. Це розповідь про те, як звичайні хлопці пішли боронити рідний край.

Камера та монтаж:
Леонід Кантер, Іван Ясній
Композитор: Едуард (Діля) Приступа
Звукорежисер: Артем Мостовий

Фото

Facebook

Відео

Позиція

Безкарна рівність

Безкарна рівність

Останній “Марш рівності”, що був проведений у Києві 18-го червня 2017 року, дає привід задуматись над вектором розвитку правого руху, а зрештою і над переосмисленням методів боротьби загалом.

Реклама

Реклама

Редакція сайту залишає за собою право не погоджуватись з думкою своїх авторів. Пропозиції та статті надсилайте на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Російська версія сайту: Napalmoff.info

Розроблено вебмайстернею Molotoff-Design
zoofirma.ru

Login or Register

LOG IN

zoofirma.ru