Молотоff

Гасла протесту:
Свобода починається з сумніву
Я люблю революціонерів. Я не люблю те, в що вони потім перетворюються. Ж. Дерріда
Навчання є щонайпершим боргом революціонера. Кім Ір Сен
Свобода одного закінчується там, де починається свобода іншого. М.Бакунін
Це в них покарання, а в нас повага і авторитет. Нестор Махно
Опиратися можна тільки на те, що чинить опір. Б. Паскаль
Були б революціонери – буде і революція
Свобода - це, в першу чергу, не привілегії, а обов’язки А. Камю
Революція неймовірна, тому що вона справжня. Гасло 1968 року, Франція
Вільні духом люди - створять новий світ. Дмитро Донцов
A+ A A-

Жан Бодріяр: Прозорість зла

Російське видання книги Жана Бодріяра «Прозорість зла»Прозорість зла (La transparence du mal) - твір Жана Бодрійяра. Книга присвячена філософському осмисленню сучасного світу, вона продовжує тему філософсько-художнього есе Америка. Мова йде про світоустрій, головною особливістю якого є, за Бодрійяром, створення все більш штучного середовища проживання людей, в якому людина більше не страждає від важкої праці, хвороб, голоду, насильства, воєн і навіть не переживає екзистенціальних душевних конфліктів.

Книга передує дослідженню думки про те, що якщо світ рухається до безглуздого стану речей, ми також повинні зміщуватися до божевільної точки зору і краще загинути від крайнощів, ніж від відчаю. Як зазначає Бодрійяр, якщо б мені треба було дати назву сучасному стану речей, я сказав би, що це - стан після оргії. Оргія - це кожен вибуховий момент у сучасному світі, це момент звільнення в будь-якій сфері.

На думку Бодрійяра, людство поспішає в порожнечу, тому що всі кінцеві цілі звільнення залишилися позаду, людей невідступно переслідує і мучить передбачення всіх результатів, апріорне знання всіх знаків, форм і бажань...

Скачати книгу «Прозорість зла

Фото

Facebook

Відео

Позиція

Безкарна рівність

Безкарна рівність

Останній “Марш рівності”, що був проведений у Києві 18-го червня 2017 року, дає привід задуматись над вектором розвитку правого руху, а зрештою і над переосмисленням методів боротьби загалом.

Реклама

Vps server switzerland virtual private server.

Реклама

Редакція сайту залишає за собою право не погоджуватись з думкою своїх авторів. Пропозиції та статті надсилайте на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Російська версія сайту: Napalmoff.info

Розроблено вебмайстернею Molotoff-Design
zoofirma.ru

Login or Register

LOG IN

zoofirma.ru