Молотоff

Гасла протесту:
Я люблю революціонерів. Я не люблю те, в що вони потім перетворюються. Ж. Дерріда
Свобода починається з сумніву
Права не просять - права беруть. П. Кропоткін
Коли інші права сплюндровані, право на повстання стає безспірним. Томас Пейн
Життя має дві форми: гниття або горіння!
Ми не боїмось руїн. Ми несемо новий світ в наших серцях. Цей світ шириться і в цю хвилину. Буенавентура Дурруті
Свобода неподільна: її не можна обмежити, не вбивши її цілком. М.Бакунін
Революцію задумують романтики, здійснюють фанатики, а користуються її плодами негідники. Т. Карлейль
Cолідаризуватися треба з тими, у кого стріляють, а не з тими, хто стріляє А. Камю
Суспільство має право на опір державі. Д. Локк
A+ A A-

«Бунт мас»

Бунт масБунт мас як найтяжча криза суспільства дев'ятнадцятого століття. Явище пересичення та пошуки свого місця. Життя пересічної людини у «Піднесенні історичного рівня». Ортега-і-Гасет та його думки про те, що кожне наступне покоління розумніше за попереднє.

Ортеґа-і-Ґассет — ісп. Jos? Ortega y Gasset — (9 травня 1883 — 18 жовтня 1955) — іспанський філософ, син іспанського письменника Ортеґа-і-Мунійа. Навчався в коледжі отців-єзуїтів Miroflores del Palo в місті Малаґа. В цей час оволодів досконало давньогрецькою та латинською мовами. В 1904 році закінчує Центральний університет захистом своїх докторських тезисів El Milenario (Тисячолітній).

Скачати «Бунт мас» українською.

Фото

Facebook

Відео

Позиція

Україна та колективна відповідальність

Україна та колективна відповідальність

Я пишу так багато критично про Закарпаття, що мене там певно вже ніхто не чекає, і не раз сварилася з друзями-закарпатцями на цю тему, на жаль. Але все ж.

Важливо

Реклама

Подробности схема-авто у нас.

Реклама

Редакція сайту залишає за собою право не погоджуватись з думкою своїх авторів. Пропозиції та статті надсилайте на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Російська версія сайту: Napalmoff.info

Розроблено вебмайстернею Molotoff-Design
zoofirma.ru

Login or Register

LOG IN

zoofirma.ru